Drazí, jak víte, Světlo na Zemi velmi sílí a ač mnohé situace mohou vypadat jinak, může být vnímán chaos, strach a bezmoc, je to právě ono SVĚTLO, které se dostává do těch základů a hrubých struktur, kterými nyní otřásá. Otřásá jimi, aby tyto velmi silné energie mohli být uvolněny, rozpuštěny a transformovány.

A tak mnoho pro nás negativních událostí, jsou vlastně velký DAR, který nás jako učitel zkouší, jak budeme reagovat. Jestli to všechno, co čteme a víme, dokážeme žít v našem životě. Jestli nás tyto světové situace vedou k pochopení, uvědomění si vlastní síly a svobodě Volby, či se nechávám strhnout touto hrou, za níž někde v hloubce může být strach…

Tím, že se Světlo dostává do hlubších a hrubších struktur, tak může mnohé a velmi silné – kolektivně, ale také v nás samých – vyvstávat na povrch. Dejte průchod emocím, které už není potřeba zadržovat, dovolte si projevit sami sebe a uvolnit to potlačené, co se chce osvobodit.

Nikdo jiný to za vás neudělá. Je zde spoustu falešných mudrců a učitelů, kteří vás ihned zbaví karmy, sejmou z vás břemena a zátěže, vyčistí vám nevím co všechno, ale CHCE a ROZHODLA SE pro to vaše DUŠE?

Neobírejte se o zkušenosti, které VY SAMI CHCETE ZVLÁDNOUT. Že vaše dokonalá Duše touží po tom najít řešení, pochopit příčiny svých problémů, své životní lekce, na kterých pracujeme. Ne, že to někdo jiný udělá za nás a my se tak možná díky tomu budeme chtít znovu inkarnovat na Zemi. Znovu jít na Zemi, abychom si dopřáli tu zkušenost, že tentokrát na to přijdu, pochopím to sám, prožiju to celou bytostí. Skládačka zapadne a obraz bude Uzřen.

Neobírejte se o zkušenosti, díky nimž jste jako Duše právě nyní na Zemi.

Až zemřete, pochopíte, že jste součástí Zdroje, že jste Světlo a že všechny schopnosti a informace máte hned k dispozici…a to že jste je nyní zapomněli má svůj dokonalý Božský Důvod.

ŽIJTE.
RADUJTE SE.
MILUJTE.
Buďte v Srdci lepšími lidmi, kteří si rozumí, kteří si pomáhají a nehoní se za tím, co už dávno mají, jen na to zapomněli.

V tyto dny dostalo se Světlo do rovin hlubokých rovin Země, kde jsou zemské pyramidy (dnes už kopce) jenž skrývají silné Zemské portály, které jsou propojeny sítí a jsou jako vodiče určitých energií, které jsou ukryté pod Zemí a čekají na naše Vědomí a správné kosmické načasování.

Světlo se dostalo do hlubokých rovin Vědomí Země, jenž propustila na povrch další vlnu, na kterou jsme připraveni. Je to vlna energií, která se velmi dotýká našeho Srdce a pro mnohé může být velmi bolestivá, neboť nese hluboké emociální vzpomínky.

Ač tato energie je nám postupně už dlouho předávána, nyní propojily se zemské portály a tato propojená síť odemkla zakryté energie Lemurie, které jako kódy a energie začnou vyvěrat na povrch do naší zemské roviny.

Vlna těchto energií je pulzující a začíná v určitých oblastech a putuje k určitým lidem, světelným pracovníkům, jenž mají vyzářit skrze své Vědomí -být Nositeli těchto pradávných Lemurských energií.

Dovolte si být čistým portálem, kanálem, díky něhož může přijít v přítomnosti to, co má… Dovolte si projevit veškeré emoce, které se ve vás mohou vynořit.

Nalaďte se na pomocníky a přátele delfíni a velryby, kteří zpívají v mořích a oceánech Prastaré písně ROZPOMENUTÍ a bezpodmínečného přátelství.

Dovolte si přijmout Vědomí a Rozpomenutí, ke kterému nyní můžete mít snadnější přístup.

Zažehni svůj plamen ty sám a Buď už Nositelem Světla.

S láskou Hana Sahhu-arah s rodinou Světla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..