Byla pro mě na Zemi zhmotněná esence ISIS. Jedná se o to 6D esenci, která nese informační pole, které pochází ze Zdrojové identity. Esence ISIS je prvotní Bohyně Světla, která tématicky nese Světelné partnerství, vnitřní ticho, setkání s vnitřním Zdrojem, jeho uchopení a přenos do reality. Esence nese potenciál mistérií Isis a tím pádem i mistérium partnerství…

Má esence se zhmotňovala 11.2. 2018 v 12:12 – 13:13 hodin.

V tu dobu jsem byla na Ibize a Ivan, který pro mě esenci zhotňoval, v Česku. Nevěděla jsem, co mě čeká a vlastně jsem s ničím nepočítala. Jak jsem se ukotvila a naladila na proces zhmmotňování esence, okamžitě přišlo volání jít se očistit a spojit se s vodou. Omývala jsem se a najednou jsem zjistila, že probíhá rituál a už jsem v něm. Ano, i takhle mi to přichází, najednou zjistím, že už se rituál děje a já jsem v něm 🙂 Dala jsem si dešťovou vodu a celá jsem se očistila, stála pod proudem vody, jako pod vodopádem, vše, co bylo potřeba se odplavovalo pryč, nastávalo uvolnění a očištění.

Posvátný přítomný okamžik.

V místnosti jsem měla tmu, pouze plála svíce se svým hřejivým světlem.

Přichází ke mě bohyně ISIS, že budu pomazávána olejem. Vlasy mám mokré a kapky mi padají na nahé tělo. Jsem pomazávána konopným a jojobovým olejem, kterému se přezdívá tekuté zlato. Pomazává mi celé tělo. Bohyně, která pečuje o Bohyni.

Poté hlavou kývne, že jsem připravena. Beru do rukou svíci a stojím na místě. Ukotvuji se ve svém těle, které velmi zvýšilo mé vibrace. Ukotvuji se ve své síle. Za dveřmi ve tmě vidím světlo, do kterého mám vstoupit.

Mám vstoupit do Světla, kde budu všemi spatřena…

Nevím, jak dlouho zde stojím, protože si uvědomuji tu sílu. Uvědomuji si plně sama sebe. Cítím mnoho bytostí, které tam na mě čekají. Dýchám. Jsem.

PŘIŠEL ČAS. JSEM PŘIPRAVENA.

Přicházím. Vědomá. Není žádná pochybnost, není žádný strach. Já Jsem. S hlavou vztyčnou usedám na trůn.

Nyní si mám připravit aktivační nápoj. Posvátná voda, Kadidlo, Konopí a Krev.

Aktivační nápoj které obsahuje Kadidlo, Konopí a Krev. 3K

Nápoj přijímám a vypiju ho do dna. Energie ve mě začíná stoupat a je aktivována každá má buňka. Uvolňuji se pohybem a tancem. Cítím, jak jsem Svobodná a Vědomá, plná Síly. Raduji se, všechno dává smysl, přicházejí konkrétní informace. U toho tančím v rytmu mého srdce.

Pak přichází klid. V onom nádherném tichu, kde je vše obsaženo. Cítím velkou Vděčnost, Lásku, Pravdu. Jsem tak šťastná ! Jsem jiná, tak stále opět a znova – Já Jsem.

Ano je 13:13 a já jsem v tomto novém a přitom tak známém starém. 🙂 a Ivan mi posílá fotku mé esence Isis, která byla zhmotněna. Děkuji, Děkuji, Děkuji.


Energie byly velmi silné, slovy nepředatelné, Ufff, co se bude dít dál, až budu mít vůbec esenci v rukou?

wooow!


Esenci pro mě vytvořil Ivan Truksa, je to opravdový mistr a jsem ráda, že jsme se opět potkali a propojili, je pro mě velký dar, děkuji ti za vše Ivane. <3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..