Poslední dny můžete vnímat velmi silné energie a jejich střídání – buďto vnímáte velmi pozitivní vlnu, cítíte se v dobrém nalazení, se všemi jste v souladu, v propojení, vzájemnosti, bezpodmínečné lásce a pak druhý den můžete vnímat oddělení, zastavení v těle, únavu, můžou se objevovat pocity nervozity, podráždění a především OBAVY.
Vnímáte delší dobu, že vše se musí od nejpevnějších základů změnit, celá společnost, školství, finance, zdravotnictví…Chcete vidět dané změny, mluvíte a toužíte po nich, ale v první řadě musíte začít každý u sebe. Vnímáte, že právě rodina, domov, práce, zdraví, přátelství jsou hodnoty, které nyní chcete mít zcela v souladu s Vámi.
Podívejte se, kde jste nespokojení? Co cítíte, že už delší dobu máte změnit? A proč ještě tato změna nenastala? S tímto vnitřním pocitem může přicházet nervozita a obava, a aniž byste si toho byli vědomi, můžete svou pozornost v tomto energeticky náročném období odvádět od sebe a svých změn ke druhým lidem.
Tímto otřesem základních hodnot a poukázání na změny se zvedla určitá vlna strachu a vytváření bublin iluzí, potřeba upozorňovat na chyby, být součástí debat o druhých, poučovat, být v roli toho, kdo ví, ten, jenž musí chránit ostatní.
Ano, žádáme vás právě v těchto silných energetických dnech o zaměření pozornosti K SOBĚ, o ztišení a uklidnění, podívání se na situaci z nadhledu. Zavolejte své Průvodce, Léčitele i nás Arkturiány, abychom vám mohli předat zprávy a pomoci společně s vámi uvolnit to, co vás tíží.
Možná jsi právě tím, jež to má naopak, tvé světlo může být pro ostatní příliš silné a čisté. Mnoho lidských pracovníku světla přivedli svou pozornost na sebe, aby přijali soudy, kritiku, nepochopení, obavy i strach, aby ji transformovali a nemusela tato energie jít k druhým lidem, které by to více zatížilo. Neztotožňujte se s tím a pokračujte ve vysílání Bezpodmínečné Lásky a udržování vysokých vibrací. Tímto děkujeme všem viditelným i skrytým pracovníkům světla, jež s velkým úsilím a láskou pomáhají a slouží pro tuto úlohu vzestupu lidstva a planety Země.
Tyto situace jsou propojené, tak jako Vše se Vším. Nyní zasedá Rada, aby řešila situace, které se nyní v určité rovině udály, více informací v těchto dnech není potřeba předávat, daní pracovníci světla na Zemi 16. – 17.7. obdrží konkrétní informace, co mají vykonat, jakožto správci určitého prostředí. Prosím buďte bdělí a pozorní, pokud pocítíte náhlou únavu, či pískání v uších, přejděte prosím do meditativního stavu a nalazení pro přijímání zpráv.
Děkujeme, za každého z Vás, všichni jsme na cestě a věřte, že nic není špatně. S velkou úctou a hlubokou láskou k Vám
Arkturiáni.
Přijato Hana Sahhu-arah 16.7. 2019
Díky Hanko a díky všem kdo nás v této době podporují.Žár slunce je silně proměňující.Stále víc lidí se otevírá této změně. Vidím to kolem sebe každý den.Je důležité udržet si propojení, důvěru,ve vnitřní vedení ,důvěru, že je to proces neustálé proměny, sestupovat z hlavy vědomě do srdce, . Stále se čistí roviny Bohyně, matky, Země, zraněných citů, přijetí svých kořenů,kořenů rodových linií,.když nejsem v hlavě, přestávám posuzovat, hodnotit. Jen vidím jak se vše děje, jsem všeho součástí,za všechno děkuju už dopředu žehnám situacím,které se pak odvíjejí v té největší důvěře.Děkuju. Zia tau Gája