Dnes, po vesmírných Gonzích jsem šla o půlnoci s dvěmi velmi blízkými dušemi do posvátné jeskyně s přístupem k moři a výhledem na nebe.

Zde jsme udělali rituál, který v přítomnosti přišel, zvedla se energie a kamarádka začala mít spojení s členem Galaktické rady. Na nebi jsem viděla loď, která na nás vysílala určité světlo. Těla nám začala vibrovat, tak jsme se začali pohybovat a uvolňovat se. Telepaticky mi předali, že pohyb nám pomáhá uvolnit bloky a pokud cítíme hodně vibrací, máme se začít pohybovat. Kamarádka začala ve španělštině channelovat a já jsem se ocitla na starship.

Byla to Plejádká loď a tam mi řekli, že mi zezadu hlavy, kde končí lebka vyjmou implantát. Ostatní jsem neviděla, pouze sebe a dvě Vesmírné bytosti, jeden byl muž, druhou si nevybavuji, jen její přítomnost. Bylo tam bílé lůžko, na které jsem si měla lehnout. Vím, že jsem se velmi bála a ptala jsem se, jestli to bude bolet. Řekli, že to ucítím, ale bolet to moc nebude. Vím, že jsem jim oponovala a ptala se, jestli umí cítít bolest jako lidé a jestli by mi to mohli přirovnat k nějakému pocitu nebo bolesti. Řekli, že to štípne a že to bude v pořádku. Doporučili mi, abych se uvolnila a dala hlavu na bok, aby jsem nebyla v napětí a krk úplně povolila 🙂 Věřila jsem jim, ale i tak jsem měla docela strach a ještě se 2x otočila než jsem byla na vyjmutí připravena. Vím, že to cítili a čekali na mě.

Najednou jsem místo bolesti spíš slyšela zvuk, bylo to velmi rychlé. Bolest jsem necítila, jen slabé škrábnutí jako by nehtem v daném místě. Nyní máme prý hodně hýbat a procvičovat krk a hlavu a uvolňovat energii, protože to půjde nějakou dobu cítit a mám toto povědět i ostatním, protože to taky ucítí. Co jsem se vrátila zpět, kamarádka měla stále spojení a předávala. Nevím, jak dlouho jsem tam mohla být.

Kamarád, dříve než jsem jim to stačila sdělit prohlásil, že ho začalo bolet za krkem. Pověděla jsem jim, o výjmutí. Z reakce, co cítili a co bylo následně sděleno channelingem přes kamarádku, bylo pro mě velké potvrzení, za které jsem děkovala, protože jsem stále člověk, který potvrzení potřebuje a vždy o něj žádám.

Krk jsem cítila několik dní a bylo mi předáno, že nyní bude hodně lidí bolet krk a krční páteř, protože ta místa se teď hodně čistí, tak je máme každý den alespoň chvíli procvičovat a vědomě se alespoň 20x nadechnout.


Dodatek

O implantátech už jsem slyšela několik let zpátky a sama jsem si je energeticky z těla vyjímala. Dělala jsem to určité měsíce minimálně jednou do týdne, někdy i každý den, protože jsem cítila, že při intenzivním zvyšování vibrací jako by se v těle objevovaly nové věci.

Cítím, že člověk může mít dohodu, že když například dosáhne určité úrovně – vibrace, přijme např. implantát. Mohli jsme sepsat i smlouvy s různými rasami a bytostmi, abychom se nevyvíjeli nad určitou vibraci. Může se jednat o různé kódy, spínače, pojistky, bloky, které mohou bránit v duchovním růstu a ke kterým jsme ale my sami dali svolení.

Tyto implantáty si můžeme vytáhnout sami a cvičení dělat tak, jak to ucítíme. O zbytek můžeme poprosit bytosti světla.

VYJMUTÍ IMPLANTÁTŮ A NEGATIVNÍCH ENERGIÍ

Nyní vyjímám z celého bytostního Já veškeré implantáty, smlouvy, spínače, kódy, programy, bloky, pojistky, strachy a jiné negativní energie, které mi brání ve zvyšování mých vibrací. Vyjímám a odevzdávám Zdrojové energiI (Bohu, Vesmíru) TEĎ! 

Zde si určitě můžete doplnit i to, co vám dále intuitivně příjde např. toxické látky z těla apod.


Autor: Hana Sahhu-arah

2 thoughts on “Vyjímání implantátů”

  1. Dobrý den, Sahhu-Arah,
    omlouvám se, jestli Vás zbytečně zatěžuji. Dnes jsme se přitáhly, náhle poprvé otevírám Vaše stránky, a nad tímto příspěvkem brečím nad klávesnicí. Vibruje mi srdeční čakra, cítím veliké dojetí, mozek by mi to rád přeškrtal, protože neví – ale náhody neexistují, že? Dlouho nevím…. Chvíli přichází přílivy vhledů a napojení, pak „se“ to zavře, a já jsem úplně obyčejná a jen žiji příležitosti Života., klopýtám a občas i ryji…. Cítím volání, ale něčím si to zavírám nebo ještě není čas? Nechci jezdit na tisíce seminářů a stát se duchovním hledačem, tak čekám a žiji a prožívám. Myslíte, cítíte, že bychom se mohly dohodnout na kontaktu?
    Přeji Vám krásný den, a děkuji za energii, kterou jsem dlouho nevnímala…..
    Katka Kulhánková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..