Skoro v každé meditaci nebo na různých kurzech se setkáváme s pojmem uzemnění. Pro někoho naproto normální věc představit si, jak z nohou vyrůstají mohutné kořeny, které se skrz Zemi dostanou až do středu, k zemskému jádru. Pro někoho ale absolutně neuchopitelný pojem, tak jako byl kdysi pro mě.

Vždy, když jsem se setkala s uzemněním, vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. A představa kořenů, které vyrůstají z nohou, mi přišla vždy zvláštní. I když jsem s vizualizací nikdy neměla problém, své spojení nebo uzemnění jsem nějak zvláštně necítila, tedy nebyla jsem si jistá, jestli už je to ono…

Pak jsem potkala slečnu, která mi řekla, že uzemnění může provádět jedině světlem, že představa kořenů na ni vůbec nefunguje. Rezonovalo to se mnou a hned jsem to musela zkoušet.

Zároveň jsem cítila, že chci létat, protože to je moje přirozenost a hvězdy cítím jako můj pravý domov, tak jsem vůči uzemnění byla trošku i odtažitá. Nyní jsem ale cítila, že je to důležité pro to, abych mohla letět ještě dál…

Vnímala jsem sebe i planetu Zemi jako světlo, světelnou bytost, lehkou a energetickou, nic hrubomotného nebo tunově těžkého.

Poděkovala jsem bytosti Země ze jají energie a dary. Poté jsem ji požádala o propojení a uzemnění a z mého těla – dolních čaker jsem vyslala paprsek – šňůru světla, která je někdy rovná nebo se může točit jako spirála (každému může přijít něco jiného, nechte se vést) a poprosila jsem, aby toto světlo bylo ukotvené až uvnitř zemského jádra.

Cítila jsem spojení a cítila jsem ukotvení. Věděla jsem, že skrze tuto světelnou šňůru -mi Země posílá zemskou energii abych rozpoznala, které mé vize jsou pro mě nyní na Zemi ty nejaktuálnější a pro které je už ,,půda,, připravená. Zároveň skrze mě Země vysílá informace, které mým tělem jako kanál proudí do Vesmíru. Posílala mi zároveň lásku a životní energii, kterou tolik potřebujeme a naopak ode mě odebírala všechny nízkovibrační a neláskyplné energie.

Cítila jsem propojení. 

I dnes, když se budete ptát lidí kolem sebe jak vnímají Zemi a jakou o ní mají představu, informace se budou velmi lišit. Pro někoho to vypadá jako stejná věc uzemnit se kořeny nebo světlem, ale pro mě to byl opravdu rozdíl.

Pokud si ani světlo neumíte vizualizovat nebo máte celkově problém s veškerou vizualizací, důležitý je vždy jasný záměr, že se chcete uzemnit a věřte: tak se staň!

A jak to s uzemněním máte vy? Cítili jste spojení se Zemí nebo jste na něm museli nějak pracovat nebo ještě pracujete?


Tip: na uzemnění vyzkoušejte esenciální olej od firmy Young Living – GROUNDING (uzemnění). A pokud vám olej smrdí, tak ano, přesně ten potřebujete 🙂

 


Autor: Hana Sahhu-arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..