Přišlo vedení udělat seminář, abychom si ještě před novým rokem 2019 stihli vyléčit a odevzdat energie, které nám brání v našem duchovním růstu a projevení našeho plného potenciálu, naší Zdrojové síly a v tom, posunout se dál…

Po dvoudenním semináři Znovuzrození Síly Vědomí, který se konal 1.-2.12. v Kostelci nad Orlicí cítím, že je ještě potřeba udělat očistu také pro lidi, kteří se na seminář nedostali a píšou mi svou potřebu se ještě před novým rokem očistit.

Jednodenní seminář v Praze bude věnovaný odstraňování a čištění veškerých bloků, strachů a vzorců, které už nepotřebujeme.

Zaměříme se jak na karmické události, které vznikly na Zemi, tak na ty Galaktické. Projdeme čištěním partnerských vztahů a dořešíme si tyto energie, které nás můžou různými spojeními doteď provázet. Zaměříme se na bloky ve finanční oblasti a celkově naší hojnosti, jestli máme vše, co potřebujeme k tomu, abychom mohli být svobodní. Pustíme a odevzdáme strach z vyjádření vlastní Pravdy, z Projevení Sebe-Sama, příjetí našeho životního poslání a především strach z vlastní síly.

Rezervace na seminář je nutná – info@hvezdneduse.cz

Adresa: Rybalkova 55, Praha
Datum: 15.12.2018
Čas: od 13:00 do 19:00
Příspěvek za seminář: 1.600 Kč

S sebou – osobní krystal, pohodlné oblečení, láhev na vodu, papír a tužku na osobní poznámky, věci na oltář (krystaly, amulety, květinu)

Součástí semináře bude pro nás nachystáno ovoce i pitný režim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..