Andromeďané, bytosti, o kterých jsem už několikrát slyšela, avšak jsem je nijak zvláště necítila a neměla s nimi zatím vědomé spojení, za mnou nyní přišli velmi jasně.

Poprosili mě, ať se vědomě rozšířím do prostoru přes celou místnost, pak celý byt, okolí, město, celou Zemi, až tak daleko, jak jen budu v mysli schopna se rozšířit. Byl to velmi nádherný pocit, byla jsem obrovská a byla jsem všechno a všude, byla jsem Vesmír.

Nyní do mě v tomto rozšíření vstoupilo krásné světlo bílozelené barvy, které mě začalo prozařovat. Andromeďané řekli: vše, co bylo ukryto a už zde nepatří, je nyní v tomto rozšíření vidět. Tyto nízkovibrační energie a vzorce jsou nyní transformovány. Vše se prosvětluje a naplňuje světlem. Viděla jsem, až teprve v tomto rozšíření, že se opravdu objevily různé tvary a shluky energie tmavší barvy, které nyní odcházely nebo se proměnily ve světlo.

Andromeďané mi také předali dar, světelnou hvězdu, která se přede mnou objevila. Cítila jsem si tuto krásnou zářivou modro-žlutou hvězdu vložit do srdce. 

Ještě poznamenali: vždy, když si vzpomeneš a budeš mít na to prostor, rozšiř se opět do prostoru jak jen dovedeš a nech se tímto světlem prosvětlit a hvězdu z tvého srdce vyzářit.


Tato informace je i pro vás. Pokud cítíte, rozšiřte se a nechte se světlem prosvětlit a transformovat všechny skryté energie…Pokud cítíte, zavolejte Andromeďany, kteří jsou tady také pro vás a rádi vám při tomto úkolu pomůžou a předají vám zářící hvězdu, která může mít různé světlo i různé tvary, právě takové, které v tuto chvíli potřebujete. Tuto hvězdu si také můžete intuitivně vložit tam, kde cítíte, že právě potřebujete.

Předáno s láskou pro dobro všech.

Hana Sahhu-arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..