KONZULTACE

Jedno slovo, které vystihuje každého z nás – Individualita.
Mnoho duší se právě rozpomíná, ví, že jsou věci jinak a cítí volání naplnit své poslání.
Pokud máš pocit, že stojíš na místě a věci se ti dějí stále dokola nebo máš zablokovanou hojnost, nefunkční partnerské vztahy, nebo se ti naopak dějí nevysvětlitelné věci, které potřebuješ pochopit a ukotvit, pokud chceš znát svůj hvězdný původ, poslání duše, nebo projevit a aktivovat svou vlastní sílu, na to vše a mnoho dalšího společně najdeme Cestu a Odpovědi, aby ses mohl na tvé duchovní cestě posunout konečně dál.

Předávám klíče k rozpomenutí, kdo skutečně JSI, jaké zde máš poslání a že se máš stát vědomým tvůrcem tvého Života.

– První konzultace osobní nebo 60 minut Skype:   2200 Kč
– Druhá a další konzultace:   1100 Kč

 

INDIVIDUÁLNÍ RITUÁLY, KRYSTALOVÉ PORTÁLY

Mnoho z vás cítí potřebu osobní práce. Mohu pro tebe nebo skupinu připravit osobní rituály nebo krystalové portály na Propojení se svým Vyšším Já, na stažení si svého jména NadDuše, Portál pro spojení s Hvězdnou rodinou, Na přijetí a aktivování tvé ženské/mužské esence – Bohyni/Boha v nás, Portál Aktivace Světelné DNA a světelného těla, Královský partnerský rituál spojení duší a mnoho dalšího, co vnímáš ty, nebo co se v nalazení a aktuální chvíli bude chtít projevit, vytvořit a ukotvit.

Individuální ceník, prosím kontaktujte mě s vaší vizí ZDE

 

DUCHOVNÍ JMÉNO

Přišlo vedení předávat i duchovní jméno, které je tvou částí, které k tobě patří a v akutálním období tě provází, je tvou mantrou i ochranou, aktivuje v tobě spojení i buněčnou paměť. Je to často jméno tvého Vyššího Já. Avšak pamatuj, že i Vyšších Já je víc a po tomto jméně se ti může otevřít linie dalších jmen.

Jméno NadDuše – zde jsem schopna při osobním setkání v portálu držet ti pole a být tvým průvodcem, aby sis sám stáhl jméno NadDuše, k NadDuši nemá nikdo jiný přístup, je to tvůj Zdroj a tak jméno si můžeš stáhnout pouze ty sám.

– Stažení duchovního jména –   900 korun
– Stažení duchovního jména s předáním a popisem –   1300 korun
– Jméno NadDuše – viz. Individuální rituály

 

OSOBNÍ KRYSTAL

Darem mi začaly do cesty přicházet osobní krystaly pro vás, které jsou připravené na společnou cestu a práci. Je mi velkou vděčností, že už jsem mnohým z vás našla váš osobní krystal a mohla tak být přítomna nádherných spojení a příběhů o tom, co vše se vám s krystaly událo a jak moc už vám pomohly – pomáhají. Pokud i ty cítíš, že tvůj krystal může přijít přeze mě, budu ráda, když mě kontaktuješ.

Individuální ceny dle společné domluvy

 

PÍSEMNÝ CHANNELING

Možnost zprostředkování channelingu jak na dané téma, tak konkrtétní otázku, která tě nyní zajímá od tvých Průvodců, či jiných tobě blízkých bytostí pracující pro Nejvyšší dobro v Napojení na Zdroj. Tento channeling je stahován formou textu, který pak posílám na email.

Předání zprávy na dané téma – otázky do velikosti A4 –  1100 korun

 

SEMINÁŘE, PŘEDNÁŠKY

Pokud máš zájem uspořádat seminář, přednášku nebo vytvoření portálu na tvé akci, festivalu nebo vlastníš zajímavý prostor na tuto práci, bude mi potěšením domluvit se na spolupráci.

 


* Pokud jakákoliv duše momentálně nemá finanční hojnost nebo jste v životní nouzi, napište mi, ráda si přečtu váš příběh a společně se domluvíme, jak vám mohu pomoci.


 

Budu se těšit na setkání, společnou Práci, Předání informací a především váš Posun.

S láskou, bezpodmínečností a vděčností ke Všemu a Všem Hana Sahhu-Arah