S kamarádkou Ivetkou nám do cesty přišly nádherné krystaly, mezi nimi jsme si vybraly i modré surové Kyanity. Doma, když jsme už byly v klidu, mi podala svůj krystal a já v něm okamžitě poznávám bytost Blue Avian, že se tak jmenují, jsem se nyní dozvěděla, informace od nich přišla jako Blue Bird, což je spojení, které prý jako lidé více známe). Sděluji Ivetce, co to je za bytost a jakou má úlohu, začala jsem ji googlit fotky, aby si bytost mohla představit. Povídaly jsme si a pak se bytost objevila fyzicky, Ivetce popisuji všechny detaily, jak bytost vlastně vypadá, že je trošku mohutnější postavy, než to, co jsme našly na internetu, je to takový ochránce a má více protáhnutý zobák. Potvrzuje, že přesně takto ho vnímá… Už podle názvu je převážně modrý, ale také místy bílý s šedivými – stříbrnými peříčky. Po tomto sdělení, jejím uvědomění a přijetí nám bytost začala předávat informace.

I když je zpráva pro Ivetku a je osobní, s dovolením ji budu ráda sdílet, věřím, že ostatním může také něco předat…

Sdělení Ivetce: Jsem tvůj průvodce a nyní i ochránce, jsi vysoká světelná bytost, která pomáhá ostatním lidem, avšak tě nyní čeká období zkoušek, které jsou potřebné pro tvůj další Posun. Tvé zkoušky se týkají Vědomého užívání energií. Nyní se máš naučit energie v sobě kumulovat, protože jen díky silného energetické pole pak můžeš udělat potřebné změny. Když přijde určitá situace, tak cítíš, že máš pomoct, vnímáš, že člověk je na určité úrovni a proto jste se potkali, ta situace může nastat v přítomnosti, kdy chceš na situaci hned reagovat, protože takto funguješ. Nyní je na čase vnímat více svou energetickou výbavu. Pomoc můžeš vykonat jindy, domluvená setkání můžeš rušit, či přesouvat. Někdy se ti to bude zdát hodně zvláštní, může to vypadat pro ostatní divně, ale věř, že to je jen zrcadlo a jsou to tvé zkoušky, kolikrát si schopna něco posunout? No přece do té doby, až na to budeš mít ne dostatek, ale přebytek energie…

Budu tě tímto procesem zkoušek provázet a pomáhat ti učit se kumulovat v sobě energie, které pak budou velmi potřebné v roce 2019 pro vývoj tvojí cesty. My bytosti Blue Bird jsme propojeni s Modrým Kyanitem, který nyní začalo cítit kolektivně více lidí. I tobě budu moci lépe pomáhat přes tento fyzický krystal.  Kumuluj své energie a s rozmyslem dávej, ale také přijímej. Tvá zkouška pro tebe bude nejtěžší skrz Lásku, když za tebou přijde bytost, kterou máš ráda a bude plakat a bude v plném zoufalství potřebovat pomoc, ale ty budeš cítit, že na to nyní nemáš energie a budeš jí to muset sdělit. Umíš si tuto situaci představit? Jsi na ni připravována, zkoušky přijdou z mnoha stran, širokého spektra, nejen přes lásku. Neobávej se času, nyní vše plyne velmi rychle a spoustu zkoušek jsi nyní už zvládla, tyhle situace se ti ale opakují a je čas jejich pochopení a dořešení. Především v noci s tebou nyní budeme aktivně pracovat, připravovat tě a předávat ti Vědění, které máš nyní přijmout.

Zpráva pro mě – pro nás: Jsi propojena se spoustu lidmi, napiš o tom, že jsem přišel, protože bytosti, které znáš, už na tuto informaci čekají. Cítí s námi – Blue Avian neboli Blue Bird propojení. Jsme s určitými bytostmi, které znáš nebo znají tebe, v kontaktu už delší dobu, avšak jsme mohli spolupracovat z dálky, ještě nebyl náš čas. Teprve nyní od 11. měsíce – listopadu byla Vědomě domluvena spolupráce na Zemi mezi námi a lidmi, při tomto důležitém procesu zkoušek. Jedná se o bytosti, kteří jsou na Vyšší energetické úrovni, tj. už pracují nějakou dobou nejen se sebou, ale také s lidmi, někteří z nich si to ještě nepřipouští, ale své okolí už jen svou přítomností ovlivňují. Jsou to bytosti, které disponují velkou silou a jsou důležité, cítí, že mají velké poslání, úkol. Když toto nyní čtou, tak ví, že ta zpráva je pro ně, cítí nás a dokážou nás nacítit i skrze fotku krystalu. Poselství této zprávy je jednoduché, ZVĚDOMĚNÍ toho, že jsme tady.

Bytost Blue Bird neboli Blue Avian, tady fotka z googlu, bytost, kterou jsme viděly my, měla silnější stavbu těla a delší zobák…

Uchopení této informace do Vědomí a do vašeho pole vám pomůže s námi navázat lepší nebo přímo vědomé spojení. Zkoušky budou u lidí různé, nebude to stejné kolektivní téma, avšak špatné využití energie v tom hraje svoji roli, každý nyní ale vnitřně ví, co ho za zkoušky čeká. V tomto období budeme vašimi Průvodci, protože i my jsme takovými zkouškami v minulosti procházeli. Budeme vás chránit před energiemi, které chtějí Posun zpomalovat. Uvědomte si prosím naši přítomnost, to, že jsme tady, abychom vám pomohli. Pro vás je to velmi jednoduchá věc, ale tato informace – ZVĚDOMĚNÍ dokáže věci velmi rychle posunout.


Na druhý den jsme vstaly velmi unavené, nalévaly se do nás nové energie, to vše trvalo celkem dlouho, bytost toho povídala mnoho. Ivetka ráno našla v darované kabelce šedé peříčko. Vzala jsem si do ruky další kus Kyanitu, který je určený pro někoho z vás, kdo s ním ucítí spojení – a podívejte je v něm malinké peříčko. 🙂

O fyzické důkazy vždy prosím, takže za ně děkuji, to že jsme šly odpoledne ještě k ohni a tam našly další šedá peříčka lemovaná modrým okrajem – už je jen třešnička na dortu.

Nyní přicházejí úžasné informace a hluboká spojení, buďme jim otevření. Věřím, že zkoušky, které nás mohou všechny čekat, projdeme s určitou lehkostí i úsměvem. Děkuji bytosti za její sdělení a pocítění její úžasné energie, za to, že nám nyní v tomto čase pomáhají.

Na někoho z vás čeká tento modrý Kyanit, který je s bytostmi propojen, jsi to ty?

Sdělení přijato 28.11.2018 v 1 ráno 

15 thoughts on “Setkání a sdělení od bytosti Blue Birds – Avian”

 1. Ahoj. Velimi cítím již dlouho spojení s temito bytostmi. A ani to neumím popsat slovy co cítím když sdílíš tento příspěvěk a já ho čtu. A ano,cítím, že tento kámen je určen pro mně. 🙂

 2. Děkuji Ti Hančo a děkuji bytostem Blue Birds 💜💜💜 Jste úžasní a vaše pomoc je zde vítána 🙏💖✨

 3. Užastné už dlhšiu dobu cítim ich prítomnost💗✨💗Ďakujem za tvoje riadky vela mi to vysvetluje💫

 4. Krásné , také cítím spojení a kámen na mne taky někde čeká 😘

 5. Zdravím Vás 😘 sdělení je mi velmi blízké. Chci jen poděkovat a kdyby mi chtěli poslat cokoli k většímu probuzení, příjmu to s láskou a pokorou.Jana

 6. Wau..po dlouhe době projíždím facebook a zaujme me tenhle odkaz,ale že mě hned bude článek oslovovat v první řadě hlavně jmenem..to jsem tedy nečekala..úžasné znamení na mou novou cestu 🙂

 7. Neuvěřitelně pro mne silné, až mne to samotnou překvapilo. Slzy uvědomění i dojetí a dalšího spustilo tuto „duševní“ reakci, velké díky ❤!!!

 8. LUISA MURATORI - CHANNELING LOGOS- APPARTENENTE AL CORPO DIPLOMATICO E MINISTERIALE DELLA CONFEDERAZIONE IINTERGALATTICA napsal:

  BENE!!!!! CHIUNQUE VENGA PER COLLEGARSI A NOI PER IL FUTURO POSITIVO E‘ SENZ’ALTRO BENVENUTO E GRADITISSIMO!!!!! SIMO COMUNQUE PRONTI ALLA NECESSARIA COLLABORAZIONE!!!! LUISA E‘ FELICE E VI ASPETTA CON GIOIA!!!!!!

 9. Nádherné propojení… Děkuji za ty dary nesmírné Vesmírné ❤️🙏❤️

 10. Dnešný deň bol fakt zvláštny. Vrátane tohto príspevku, ktorý má zasiahol priamo do srdiečka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..