Aktivační seminář – 21. – 23. 9. 2019  |  Vila Sklenářka

Srdečně vás zvu na aktivační seminář Síla Zdrojového Vědomí a také společný Rituál Podzimní rovnodennosti, která je tentokrát v pondělí 23. 9. v 9:50 hodin.

Každý z nás si prošel kus cesty, absolvovali jsme mnoho čištění, aktivací, léčení a určitě i mnoho seminářů a nepočítaně hodin věnovaných našemu duchovnímu růstu.

Mnoho z nás již naplňuje své poslání a pracuje s ostatními lidmi. Cítíme, že se dostáváme do nové etapy, že práce, kterou vykonáváme se nyní vyvíjí novým směrem. Hledali jsme mnoho odpovědí na naše otázky u druhých, kteří nám na naší cestě velmi pomohli, avšak cítíme, že dnešní doba nás volá na to, abychom to všechno objevili a aktivovali v sobě. Že každý z nás se může napojit na svůj Zdroj a komunikovat, léčit, manifestovat nebo také přijímat zprávy a channelovat, že to není výsada jen určitých duchovních bytostí.

Všichni jsme součástí Zdrojové energie, a tak můžeme vše, co cítíme a co si dokážeme představit a hlavně co si sami dovolíme.

Naše Zdrojové Vědomí čeká na Uvědomění, Přijetí, Otevření se našim schopnostem a síle, kterou máme všichni k dispozici. Je na čase o sobě přestat pochybovat a v pokoře a úctě začít užívat dary, které máme k dispozici pro nejvyšší dobro všech a pro vzájemný Vzestup planety Země a Lidstva.

Seminář má dané schéma, avšak vše se bude odvíjet podle vytvořené skupiny v Přítomnosti. Našimi pomocníky a aktivní součástí budou bytosti Modrého Paprsku – (Arkturiáni, Blue Avian, Plejáďané, Sírius…) Jenž nám předávají nápomocné techniky, aktuální poselství, provázejí a jsou tady pro nás, právě tak, jako jsme zde my pro ostatní bytosti a náš vzájemný Posun.

A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? 

  • Kolektivně se naladíme na energie, programy, vzorce, které nám ještě brání v projevení naší síly, abychom je mohli přepsat, vyjmout a společně začít pracovat
  • Naučíme se určité techniky, které nám budou předány
  • Zaměříme se na aktuální dary, které neseme, rozšíříme své pole a vědomí, propojíme a nacítíme si náš vnitřní Zdroj, zarovnáme se do Božské Osy a propojíme se Zdrojem – Všeho, Co Jest
  • Součástí bude Zdrojový krystalový portál, do kterého budeme jednotlivě vstupovat a předávání kódů a klíčů krystalových Mistrů
  • Bude také prostor pro vaše otázky a odpovědi formou channelingu od bytostí Modrého paprsku
Společně pak ukotvíme veškerou naši práci a nově příchozí energie Rituálem ve významný den Podzimní rovnodennosti.

To vše se bude dít na nádherném místě vily Sklenářky v Kostelci nad Orlicí.

Datum: 21. – 23. 9. 2019

Začínáme v sobotu v 10:00 a končíme po rituálu Rovnodennosti společným obědem.

Místo semináře: Vila Sklenářka, Kostelec nad Orlicí

Strava: veganská, snídaně, oběd a večeře. Začíná se sobotním obědem a končí pondělím obědem.

Příspěvek za seminář: 4 400 korun

Rezervace se platí 2.200 korun, zbytek částky 2.200 korun se hradí do 12. 9. nebo poté osobně na semináři

Rezervujte si své místo na: info@hvezdneduse.cz

S radostí, vděčností a láskou se na společnou práci těší Hana Sahhu-Arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..