Brány jsou otevřené, již nic není jako dřív. Vše se dostává do své zdrojové podoby, částečky jenž nám chyběly k naší celistvosti se propojují ve hmotě.

Propojuje se to, co se nám zdálo být oddělené, co se nám zdálo, že je tak nějak mimo nás, nad námi, něco k čemu vzhlížíme, k čemu voláme, s čím se radíme, něco co cítíme, že přesahuje naši velikost. Avšak nastal čas PROPOJENÍ.

Ukotvení Galaktického vědomí a potenciálů do našich fyzických těl jako dokonalých nástrojů, jenž teprve začínají odhalovat svoji Vědomou dokonalost.

Propojuje se s námi fyzicky to velkolepé, Zdrojové. Naše Vyšší Já ukotvené v tělech kráčící zde na Zemi jako hvězdné duše, které ví, že mají přístup ke všem informacím, jsou zdrojovými tvůrci, i portálem, jsou součástí Galaktického Vědomí.

Veškerá omezení, které dali sami sobě, padají. Pocit oddělení jako iluze padá. Otevíráme se Propojení s tím, čím ve skutečnosti JSME v mnohočasech i mnohoprostorech TEĎ a TADY.

Když se díváš na své ruce, do svých očích, vnímáš, že je něco jinak. Vnímáš, že jsi člověk, že máš fyzické tělo, avšak člověkem nejsi. Kým tedy jsi?

AKTIVAČNÍ SEMINÁŘ GALAKTICKÉ VĚDOMÍ  21. 2. – 23. 2. 2020

vedený Hanou Sahhu-Arah a Romana Dios Hudecová

Tento seminář bude v napojení na Zdroj a v propojení s tím, čím JSME, vedeni spolu se světelnými přáteli a rodinou pro ukotvení našeho Galaktického Vědomí do fyzických těl.

Vše v přítomnosti vedené v souladu pro skupinu tak, jak bude přicházet. V toto důležité datum 22.2.2020 byli svoláni světelní pracovníci pro práci, pro kterou byli určeni, pro ukotvení svých galaktickcýh částí Vědomí do fyzických těl, která jsou již připravena, kde započne pro mnohé silné otevření a transformačně energetický proces v celém osobním Bytí.

Na to vše bylo vybráno nádherné a silové místo – Lesná Zahrada, která je místem s Dvojkupolí, která je v Evropě unikání. Pro naši práci je určena dvanáctimetrová kruhová místnost na vrchu kupole, která byla vybrána jako ten správný zemsko-hvězdný prostor pro naši aktivační a ukotvující práci.

21. 2. 2020 v 17 hodin začneme sdílením a vyřčením sebe ve společném kruhu, odkrytí  záměru těch, jenž zde mají společně konat. Naše duše na silovém místě začnou komunikovat a přes noc budou naše fyzická těla připravována na sílu, jenž bude potřeba ukotvit a na práci, která nás bude 22.2.2020 čekat.

22. 2. 2020 – den, jenž byl domluven pro společnou aktivaci, práci světelných pracovníků pro ukotvení galaktického Vědomí do našich fyzických těl, pomocí různých metod a technik, jenž nám byly a jsou stále předávány, neboť každý jsme jiný a reagujeme na jiné věci, tak tuto reakci a aktivaci jako klíč informačně ukotvíme pro kolektivní vědomí a další světelné pracovníky.

23. 2. 2020 veškerou práci, která ještě silně pojede přes noc pak společně v tento den ukotvíme, aby se vše projevilo v našem každodenním životě a my tak mohli v klidu a ve své síle odjet domů.

Cítíš volání a vedení být součástí?

Datum: 21. – 23. 2. 2020

Začínáme v pátek v 17:00 a končíme v neděli společným obědem.

Místo semináře: Lesna Zahrada.

Lesna Zahrada 358, Hrubý Šúr, Slovensko, 903 01 (najdete na google mapách)

Strava: veganská, snídaně, oběd a večeře. Začíná se páteční večerí a končí nedělním obědem.

Příspěvek za seminář: 5 500 korun – 220 Euro (v případě potřeby možnost rozdělení částky, vše se dá řešit, napiš nám)

Rezervace se platí 3.000 korun nebo 120 Euro, zbytek částky se hradí do 16.2. nebo hotově na místa.

Ubytování v pokojích pro 4 osoby s vlastním wc i koupelnou. 

Rezervujte si své místo na:

Pro Čechy s českým účtem na: info@hvezdneduse.cz

Pro Slováky se slovenským účtem: ladiosacentrum@gmail.com

S radostí, vděčností a láskou se na společnou práci těší

Hana Sahhu-Arah a Romana Dios Hudecová

Zde se na fotkách se můžete naladit i na prostor, ve kterém budeme společně pracovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..