Po fyzicky, psychicky i energeticky velmi náročném období, které vrcholilo lví bránou, se dostáváme do další etapy a již brzy nás čeká Podzimní Rovnodennost… pro mnoho lidí je tento čas velmi náročný a do toho přicházejí stále nové a nové věci 

A tak konečně přišly informace k semináři, když jsme se ptaly na to, co je teď pro lidi vlastně nejdůležitější? Co bychom měly vykonat a jak bychom mohly pomoci? A informace byly velmi jasné:

Integrační – Regenerační seminář, kde se bude jednat o plné ukotvení toho, co máme v poli načerpáno, načteno, energeticky stáhnuto…Vše to Nové, co k nám přišlo a stále přichází, vše, co jsme stáhli přes výživný Letní slunovrat, i portálovou Lví bránu. To vše, abychom ukotvili do roviny Přijetí, Pochopení a Ukotvení ve hmotě.

Je zapotřebí plné Integrace – Regenerace, kde nás čeká zarovnání se do Božské osy, přivolání částí toků energií, myšlenek do tohoto bodu, kde nás čeká VSTUP do Brány PŘÍTOMNOSTI.

Do celistvosti sebe sama, do ponoření se do své hloubky, kde je pochopení, kde je klid. Kde je pochopení Vesmírných zákonů a toho, co se nám právě děje a proč, abychom mohli povolit, uvolnit, vydechnout a nechat se vést v plné Přítomnosti a v souladu jak s se Zemí, tak s Kosmem a naším tělem, abychom touto velmi rychlou jízdou, kterou zažíváme, mohli v lehkosti PLYNOUT…

Za pomoci různých technik, které přijdou v Přítomnosti a kterými vás jako průvodci provedeme a také s milovanými pracovníky Světla.

Ve spolupráci s krystalovými Mistry a předání základních technik, jak si můžeme rychle pomoci dostat se do vysokých vibrací a nebýt součástí hry, jenž nás obklopuje. 

To vše spolu s hologramy posvátného krystalického zvuku, který nám bude pomáhat v práci s našimi fyzickými těly, která jsou pro tento Vzestup tak zásadní. . . 

Zarovnej se do Božské osy, do své celistvosti, ať v lehkosti a radosti na této cestě můžeš jít s úsměvem dál. 

Těšíme se na společný naplňující čas 

Hanka Sahhu-Arah, Veronika Akia Arianel a MartaVia Ďumbalová

BRÁNA PŘÍTOMNOSTI ~ Návrat k sobě

Datum: 8. – 11. 9. 2022

Místo semináře: Kubasova Chalupa, Sudislav nad Orlicí 11, 562 01

Strava: vegan+vejce plná penze (snídaně, obědy, večeře)

Příspěvek za seminář 6 900 kč nebo 284 Eur.

Záloha za seminář je 2.900 korun / 134 Euro –  zbytek částky se doplácí hotově na semináři.

Ubytování: v pokojích na postelích s povlečením (nepotřebuješ spacák, ani nic dalšího)

REZERVACE

CZ: pro platby v CZK pište na: info@hvezdneduse.cz

SK: pro platby v EUR piště na: veroniq44@icloud.com

Začínáme ve čtvrtek 8. 9. od 18:00 večeří a již večerní energetickou prací, kruh ukončíme nedělním obědem v cca v 13 hodin.

Více informací, co s sebou, co před seminářem apod. pak dostaneš do soukromého emailu.

Těšíme se Sahhu-Arah a Akia Arianel a MartaVia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..