Přijďte s námi prožít významnou událost rituál Podzimní rovnodennosti, která se bude konat 23.9. v Praze v Centru Druna.

Společně v tento výjimečný den budeme ukotvovat nově příchozí energie a informace.

Rovnodennosti a Slunovraty jsou nejdůležitější události v roce, v tomto období jsou otevřené portály do vyšších dimenzí, v tyto dny máme jedinečnou možnost zažít opravdu Vědomý – Galaktický Posun.

Rovnodennost je zároveň o Rovnosti, o propojení Mužské a Ženské Energie, v Čisté – Zdrojové podstatě. Je to také o harmonii, o dokonalém propojení jak s Vesmírem, tak se Zemí, abychom vše, co potřebujeme ukotvili v Přítomnosti.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Krystalový portál Podzimní Rovnodennosti

Intuitivní tanec s Monika Ta Ura

Aktuální sdělení a ukotvení nově příchozích energií a informací

Meditaci

Výstavu abstraktní tvorby Darshaart

RITUÁLEM VÁS BUDOU PROVÁZET: 

Hana Sahhu-arah pracovnice světla, zakladatelka portálu Hvězdné duše a Arah Crystals, Strážkyně Portálů, Průvodkyně duchovní cestou, terapeutka.
Má dar komunikace s Vyššími Já, pracuje s krystaly a pomáhá zprostředkovat Posun a navést lidi na cestu jejich Duše, aby si rozpomněli, kdo skutečně jsou a co zde na Zemi mají vykonat.

Monika Zítková – Monika Ta Ura Zítková
Spisovatelka Spirituální poezie a zakladatelka rituálně intuitivního tance Heart Rhytm Dance. Navazuje pohybem a spirituální hudbou cestu ke kořenům, tedy ke své Sebe-Podstatě.

Darshaart – Darsha
Umělkyně energetických obrazů, pro kterou se stala malba životním posláním. Maluje abstraktní vysokovibrační obrazy, které nesou aktuální energie a poselství z hlubokého napojení.

Anna Ra-Thel 
Matka Matek, žena s otevřeným srdcem pracující v silném propojení s Matkou Zemí a energií Slunce, její ruce se tak staly prostředkem k předávání léčivé zlaté sluneční energie. Předává důležitá Poselství o úctě a síle rodu.

O akci je předpokládaný zájem, zajistěte si proto své místo rezervací: info@hvezdneduse.cz

S sebou: osobní krystal, láhev s vodou, šátek na oči

Adresa: Centrum Druna, Trojická 10, Praha 2
Datum a čas: neděle – 23.9.2018 od 18:30 – 22:00

Rituál bude o přijímání a ukotvený nových informací, o sdílení, o našem individuálním a skupinovém posunu, o tanci, který je léčivý a transformační a o SPOLU – PRÁCI.

Těším se na vás.

Hana Sahhu-Arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..