Na Ibize se 12. – 17. května konal Rise Up Ibiza: World wisdom and Peace gathering, který vyvrcholil celosvětovou meditací 17.5. v 17:00

Těchto 6 dní se setkalo spoustu moudrých duší z různých tradic a kultur celého světa, aby si vyměnili zkušenosti a navzájem se setkali při tomto silném shromáždění. Byla zde jóga, meditace, otevřené přednášky, workshopy nebo ceremonie.

Když začala celosvětová meditace, vytvořil se vnitřní kruh mužů a vnější kruh žen. Ženy a muži tedy stáli naproti sobě, hleděli si do očí a začala se velmi zvedat energie. Nad hlavami jsme si měli všichni představovat zlatý květ života. Začaly proudit informace, nové kódy a bylo zde s námi i mnoho bytostí.

Kamarádka, která příjela z Česka kvůli tomuto setkání se považovala za člověka velmi spojeného se Zemí, kdyby jste se jí zeptali, jestli je bytost z hvězd nebo Země, její odpověď by byla zcela jasná. Byla jsem tedy velmi překvapena, když hned na začátku meditace na mě pohlédla a s úžasem v očích řekla – vidíš všechny ty bytosti, kolik jich tady je? A ano myslela opravdu hodně. Cítila jsem, jak opouštím tělo, vždy, když zavřu oči, avšak jsem měla první den mentruaci, která mi pomohla v tom, abych někam neodetěla, zůstala v těle. Díky ,,pocítění,, těla u tak silného zážitku jsem si uvědomila – že mám být kanálem a veškerou nadbytečnou energii propouštět do Země, kterou také velmli potřebuje.

Nějakou chvíli po skončení jsem s kamarádkou chtěla sdílet, co přesně viděla a sranda je, že si nepamatuje, že to říkala, ale vím jistě, že to nebyla ani jiná realita, ani vize 🙂 Tyto dny se na Rise Up děly další velmi silné události, i když bych je velmi ráda napsala, cítím, že by mohly být pochopeny trošku jinak než bych chtěla a proto tomu zachovám nynější energii.

Každopádně další Rise up se bude konat od 17. – 21. května na Ibize. Kdo to cítí, opravdu doporučuji, ať přijede. A pokud už jste se nyní rozhodli, určitě mi napište.

Více můžete sledovat na stránkách RISE UP – www.riseupibiza.org

RISE UP Ibiza – World wisdom and peace gathering

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..