Milovaná Hanko, chtěla bych Ti ještě jednou touto cestou poděkovat za ten nejúžasnější, nejhlubší a nejkrásnější seminář, který jsem kdy prožila, a že jich už v mém věku bylo… Po Tvém semináři se cítím jako znovuzrozená, vibračně mnohem výš, velice zklidněná a sladěnější sama se sebou i se Zdrojem. V noci po semináři se mi zdál nádherný sen, ve kterém jsem porodila malou blonďatou holčičku jménem MIA, a já věděla, že je to bylo takové završení a symbolický obraz k tomu, co jsem během těch dvou dnů prožila. Děkuji za Tvou čistotu, lásku, nádherný vnitřní svět, napojení, umění předávat vše, co Ti přichází a především za to, že své poslání šíříš dál… Moc si toho vážím, že jsem mohla být mezi všemi těmi, kteří mohli okusit Tvým prostřednictvím NEBE na ZEMI… 😍 Míla.


Sotva jsem vzala krystal do rukou, začaly se mi postupně otevírat čakry, pěkně jedna po druhé, od kořenové až po korunní. Byla to síla!!!! Takový přetlak energie jsem snad ještě nikdy necítila. Pak jsem úplně vnímala stonky čaker až do páteřního kanálu a potom mi proudila energie celým pátečním kanálem. Bylo to silné jako sloup a úplně to vibrovalo. Úžasný prožitek!!!! Celé to trvalo asi třičtvrtě hodiny. Dále jsem přiložila krystal na druhou čakru a po chvilce jsem cítila velkou horkou točící se kouli v místě levé sedací kosti, kde mám dlouhodobější problém. Byla jsem z toho úplně zaskočená.
Chápu, že jsem se se svým křišťálem propojila i na fyzické úrovni. Děkuji :-)) Jana


Jsem velmi vděčný, že mě má cesta přivedla k tobě. Znamenalo to pro mě nový posun tím správným směrem, což se mi potvrdilo již po 1.semináři na Aktivaci multidimenzionálního vědomí z 11.11. Tvoje semináře jsou silné a účinné, jdou do hloubky a jsou také cílené pro konkrétní období a jejich energie. Děkuji, že neseš tento velký dar ze srdce pomáhat nejen lidem, ale i Matce Zemi a tím i vesmíru. Světlo a lásku 🙏 ❤.    Míra.


Požehnaná…chtěla bych Ti ještě jednou z hloubky srdce poděkovat za můj osobní krystal…je to dar…těší mě, ze přišel přes Tebe…dneska jsme se napojili konečně spojili. Psala jsem Ti, že mi prasknul a ptala se proč. Teď už vím…nebylo to zvenku, on se jen naladil na mě a převibroval se…

Dnes jsem v něm spatřila svou tvář…otisk…
Píšu Ti, protože Ti chci poděkovat a požehnat za to, co děláš a jak spojuješ. Jsi úžasná bytost a děkuji za tvoje krásné poslání!!!! ❤🙏🌞   Niko


Opakovaně sem dříve podstupovala různá léčení a očisty (byla to příprava), ale nedařilo se mi zbavit těch věcí, které odešly u Tebe, rodové těžké věci sahající do hluboké minulosti… Sešel se výborný kruh, kde sem cítila, jak si vzájemně pomáháme a podporujeme se v tomto čištění. Každý problém či temnota, která se mi tam v průběhu práce vynořila, ty jsi na ní hned reagovala. Říkala jsi „hned a okamžitě“ nahlas ta stejná pojmenování těch věcí, která mi vyvstala zrovna v mysli. Bylo to excelentní!

Učím se pracovat s Akášou, a než do ní vstupuji, čistím se a napojuji na světlo, které mě léčí. Naladí mě na naprostý KLID a MÍR, a já sem to považovala za BLAHO zážitek, takový pocit, v kterém bych si přála být pořád. Ale když jsem u Tebe zažila to propojení s Matkou Zemí a Vesmírem současně, když jsem se dostala do stavu té naprosté harmonie a splynutí!!!

TEDY TO BYLO NAPROSTO BOŽSKÉ!  🙂   Nazvala bych to VESMÍRNÝM ORGASMEM!       Andrea


Hanko, moc a moc ti děkuji za tebe i křišťálového kamaráda, už cestou metrem mi ukázal celý svůj příběh, má nesmírně silnou energii, je to hotová bytost, je boží a vím, že bude pomáhat nejen mě, ale my dva společně i druhým… Ukazuje mi krišťálové chrámy a místa, odkud budeme společně pracovat i tvořit… Je božský a já jsem dojata k slzám… ☺️   Míla M.


Moc děkuji, cítím obrovskou vděčnost. A na tom papíru, co jsme si sami stahovali, mám mapu domova, své centrální slunce a vzkaz pro mne. A u druhé strany jsem malovala srdce a to jsem cítila a doma zkusila dát na ten obrázek ruku a jsem se svým jedním vyšším já, s kterým jsem se objímala 🌹 Chybělo mi toto spojení A mám ho.

Díky díky moc. Stále vibruji a nějakou dobu ještě budu.   Andrea


S Hankou jsem zažila seminář zaměřený na propojení s vyššími já, který byl pro mne silným zážitkem. Hanka je skvělá průvodkyně. První, čeho jsem si všimla, byla velmi příjemná a přijímající energie ve skupině už od momentu, co jsem vstoupila na místo, kde se akce konala.

Při samotné práci Hanka dokáže utvořit silné aktivační pole. I když ve skupině a ve mne proudily velmi silné energie, tak jsem se cítila bezpečně a měla jsem důvěru. Hanky energie je jemná a silná zároveň. A co mi přijde skvělé je, že její vedení umožňuje být sám sebou. Pracuje s lidmi s velkým respektem, přijetím a láskou.    Lucie


Milá naše Haninko, já nemám slov po včerejšku. Dělo se toho tolik už od rána….Ufff Moc velký dík za krystaly, konopí a všechno, co jsi pro nás včera udělala – takový zážitek jsem ještě neměla, budu ho mít v sobě pořád. Věřím, že jsem se opravdu zbavila velkého balastu a posun bude následovat. Chtěla bych Ti tolik toho říci, ale cítím, že ty víš….:-) Cítím Vděčnost, Lásku, Důvěru a Sílu. Uvidím, jak mě použijí, abych byla přínosem pro ostatní a planetu. Život je tak nádherný, když má vyšší smyl a není to jen o chození do práce a denních povinnostech. Cítím se šťastná 🙂

Mám tě moc ráda, jsem vděčná, že“ jsem si tě mohla objevit“.     Jana


Byl to nezapomenutelný prožitek a je mi velkou ctí, že jsem mohla být součástí takové láskyplné akce. Bylo to nádherné, léčilo se jak na osobní, tak i na rodové úrovni, ale zároveň to přesahovalo daleko, daleko nad to. Bylo to nádherné léčení žen a mužů, závěrečné propojení těch dvou celků a uvědomění si, že to je spravná cesta k harmonii, mi doteď hraje v duši. A že jedině láska a odpuětění nás vysvobodí a otevře nám cestu dál. Hani, jsem ti nesmírně vděčná, že si seminář zorganizovala a vedla tak láskyplným způsobem, tolik toho mi to dalo a pořád dává, vidím vztah sama se sebou a vztah s mým mužem úplně jinak, dívám se na to novýma očima. Jseš nádherná bytost a jsem moc ráda, že jsem tě poznala ❤️.      Martina M.


Cítila jsem, ze mne něco brzdí. Při konzultaci mi Hanička odstranila implantáty a pomohla mi zrušit dopis – závazek s bytostmi z jiné planety. Od té doby mam zpátky svou silu, nelezou na mne žádné špatné energie, ani bytosti. Je mi prostě fajn v jakékoliv situaci. Nesmírně Vesmírně děkuji Hanko Arah za to, že jsi. Za navrácení mé síly vděčím Tobě. ❤    Zdenka


Milá Haničko, až teď jsem si uvědomila, proč jsem v portále zažila tak silné  emoce. Bylo to tím, že jsem díky obrovské milující podpoře, dokázala  odevzdat vše a to včetně mých zranění. Tím jsem se mohla zažít ve své síle a kráse, což bylo pro mne tak ohromující.
Sahhu – Arah, jsem Ti vděčná, že jsem toto mohla zažít!