S velkou radostí vás zvu na seminář Práce s krystaly a portály, který vznikl především díky vašich žádostí na toto téma.

Ráda vám chci předat mou osobní zkušenost a poznatky, které jsem načerpala jak o práci s krystaly, tak i s portály a sdílet s vámi vše důležité, aby každý, kdo to cítí, mohl sám s portály Vědomě pracovat.

Budeme se také ladit na komunikaci s krystaly a vnímat jejich poselství a energie, které nám chtějí předávat. Součástí semináře bude propojení se svým osobním krystalem, který nám určitě rád předá aktuální poselství pro vás.

Naučíme se, jak ukotvovat a aktivovat portály námi vytvořené, tak i ty, které potkáváme na různých místech Země jak v této fyzické realitě, tak jiných rovinách – sny, meditace.

Na tomto semináři se sejde úzká skupinka 13 lidí, a tak bude vyhrazený i prostor pro vaše otázky, na které hledáte odpovědi.

Těším na strážce portálu a tento seminář Práce s krystaly a portály, který věřím posune vaši práci opět dál.


Datum: 16. 3. 2019 od 15 do cca 18 hodin

Místo: centrum Rybalka, Rybalkova 55, Praha

Příspěvek: 1300 korun

Rezervace: info@hvezdneduse.cz

S sebou: pohodlné oblečení, osobní křišťál i další krystaly, které ucítíte vzít, láhev na vodu (bude vám předána plazmatická voda), tužku, či průpisku na poznámky, věci na oltář (např. další krystaly, květinu apod).

8 thoughts on “Seminář: Práce s krystaly a portály 16.3. Praha”

 1. Zdravím Hani, vejdu se ještě na tento seminář? Děkuji jana

 2. Krásný večer Hano, chtěla jsem se zeptat, zda je možné se učastnit tvého kurzu s kameny. Jsem absolutní začátečník, o kameny jsem se začala víc zajímat teprve nedávno, ale už poslední roky jsem občas cítíla nutkání některé kameny mít poblíž sebe. A vysloveně mě přitahovaly. A poslední dobou mě opravdu přichází do cesty. Ale vůbec jim nerozumím. Nevim, zda je pro mě tenhle kurz vhodný. Navíc nejsem si jista, jestli je ještě v kurzu místo. Tak uvidím, co odpovíš. 🙂 …jestli to má být, či ne. 😉 Děkuji za odpověď. Krásný večer.

  Veronika

 3. Ahoj Verčo, věř, že pokud tě to zavolalo a píšeš, má to určitě nějaký důvod, o kterém třeba zatím nevíš. Navnímej si to sama a pokud to cítíš, napiš mi do emailu přihlášku. 🙂 Hanka

 4. Dobrý den Hanno, mohu se přihlásit na seminář práce s krystaly?
  Děkuji Pavlína

 5. Ahoj Hanko jestli je ještě místo mohla bych se přidat, nebo máš v plánu i nějaký jiný termín? Kdyby jine termíny nebyly, tak se ráda účastním, moc děkuji 🙂

 6. Ahoj milá Haničko, prosím Tě je ještě místečko na 16.3.?
  Pokud ano, mám tam být, pokud ne, má to tak být….
  Marcela

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..