S velkou radostí vás zvu na seminář Práce s krystaly a portály, který vznikl především díky vašich žádostí na toto téma.

Ráda vám chci předat mou osobní zkušenost a poznatky, které jsem načerpala jak o práci s krystaly, tak i s portály a sdílet s vámi vše důležité, aby každý, kdo to cítí, mohl sám s portály Vědomě pracovat.

Budeme se také ladit na komunikaci s krystaly a vnímat jejich poselství a energie, které nám chtějí předávat. Součástí semináře bude propojení se svým osobním krystalem, který nám určitě rád předá aktuální poselství pro vás.

Naučíme se, jak ukotvovat a aktivovat portály námi vytvořené, tak i ty, které potkáváme na různých místech Země jak v této fyzické realitě, tak jiných rovinách – sny, meditace.

Na tomto semináři se sejde úzká skupinka 13 lidí, a tak bude vyhrazený i prostor pro vaše otázky, na které hledáte odpovědi.

Těším na strážce portálu a tento seminář Práce s krystaly a portály, který věřím posune vaši práci opět dál.


Datum: 16. 3. 2019 od 15 do cca 18 hodin

Místo: centrum Rybalka, Rybalkova 55, Praha

Příspěvek: 1300 korun

Rezervace: info@hvezdneduse.cz

S sebou: pohodlné oblečení, osobní křišťál i další krystaly, které ucítíte vzít, láhev na vodu (bude vám předána plazmatická voda), tužku, či průpisku na poznámky, věci na oltář (např. další krystaly, květinu apod).

8 thoughts on “Seminář: Práce s krystaly a portály 16.3. Praha”

 1. Zdravím Hani, vejdu se ještě na tento seminář? Děkuji jana

 2. Krásný večer Hano, chtěla jsem se zeptat, zda je možné se učastnit tvého kurzu s kameny. Jsem absolutní začátečník, o kameny jsem se začala víc zajímat teprve nedávno, ale už poslední roky jsem občas cítíla nutkání některé kameny mít poblíž sebe. A vysloveně mě přitahovaly. A poslední dobou mě opravdu přichází do cesty. Ale vůbec jim nerozumím. Nevim, zda je pro mě tenhle kurz vhodný. Navíc nejsem si jista, jestli je ještě v kurzu místo. Tak uvidím, co odpovíš. 🙂 …jestli to má být, či ne. 😉 Děkuji za odpověď. Krásný večer.

  Veronika

 3. Ahoj Verčo, věř, že pokud tě to zavolalo a píšeš, má to určitě nějaký důvod, o kterém třeba zatím nevíš. Navnímej si to sama a pokud to cítíš, napiš mi do emailu přihlášku. 🙂 Hanka

 4. Dobrý den Hanno, mohu se přihlásit na seminář práce s krystaly?
  Děkuji Pavlína

 5. Ahoj Hanko jestli je ještě místo mohla bych se přidat, nebo máš v plánu i nějaký jiný termín? Kdyby jine termíny nebyly, tak se ráda účastním, moc děkuji 🙂

 6. Ahoj milá Haničko, prosím Tě je ještě místečko na 16.3.?
  Pokud ano, mám tam být, pokud ne, má to tak být….
  Marcela

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..