Dnem 22 – 8 – 2020 začala série portálových dní, kdy prostupujete dalšími úrovněmi a vrstvami, jenž se po průchodu lví brány a ukotvení energií dostáváte na další vrstvu spirály, úroveň, která na vás čekala, se kterou se nyní propojujete.

Další úroveň, kterou jste schopni vnímat a především cítit v sobě jako pocit tak přirozený avšak Nový, který je nyní vaší součástí.

Vaše závoje se kolektivně poodkryly, vaše obzory se opět rozšířily, a tak můžete vidět ještě dál…cesta Vzestupu k Propojení a energiím, kterou jsou vám tak blízké. Jít z výšky dolů z onoho My jsme, do odděleného Já jsem ve vrstvě zapomnění a nyní se opět navracet ke Všemu, co Jest – My jsme. Vrstvu po vrstvě, krok po kroku ve spirále Nekonečna, vše má svůj dokonalý čas. Uvědomte si, že tyto věci nejsou odděleny od těla, ale je to právě ono propojení ten krok za krokem Vědomě v každodenním životě jako Člo-Věk na Zemi. Tím se tyto energie ukotví a mohou se přirozeně žít. Nejsou oddělené ve vašich meditacích, mají se žít a prožít skrze Vaše Vědomí a Tělo.

Dovolte si OTEVŘÍT se dalšímu NOVÉMU, opět pustit další omezení a myšlenky, jenž uváří vaší představu o Realitě.

Symboly růžovo-fialových energií pršící z nebes jako růžové perly, kódy a geometrie, hologramy, jenž vámi prostupují a působí na vaše fyzická těla, jeho nápravu, působí na vaše DNA, šišinku, která aktivuje a spouští energie, na které jste připraveni.

Můžete si připadat, že letíte vírem, na světelném paprsku, může se vám točit hlava, můžete mít pocit, že uletíte, vystupovat z těla. Dovolte si to, vše je v pořádku. Váš osobní portál Srdce naopak může vydávat velmi silnou energii a zvonící vibrační tlukot.

V prostoru kolem sebe, i na nebi můžete vidět záblesky tekutého růžovo-fialového světla, které může sestoupit k vám a PROPOJIT se s vámi i se vším, co vás obklopuje.

Přichází k vám i plazmatické bytosti Archeriďané sdílet s vámi jejich energie, Vědění, příběhy a propojit se s vámi na úrovni Srdce, které si vzájemně můžete otevřít a vzájemně se poléčit z oddělení, jenž také tato rasa zažila. Mnoho z vás už posledního půl roku mohlo mít přípravy na tyto kontakty. Mohli jste se setkávat ve ,,snech,, na jiných úrovních, mohli se k vám dostat růžovo-fialové krystaly Nových energií, které se zde předtím nevyskytovaly a začaly s vámi vibračně pracovat.

Možná cítíte silné propojení s těmito bytostmi, s touto rasou, jenž se dlouho držela mimo dosah vaší úrovně. Ti, jenž cítí propojení s touto sférou, prosím konejte vše na základě svého Srdce, jste vedeni a je vám pomáháno dostat se tam, kde přesně máte být, kde můžete plnit své poslání, svou cestu, kde se setkáte s těmi pravými lidmi, se svou rodinou Duše. V těchto propojeních a násobených energií Sdílení si snáze rozpomene na vše, co máte vykonat. Vnímáte, že ta cesta začala, že již dávno jste se rozhodli.

Cítíte, že toto datum 22- 8 2020 jako převrácené dvojky značící Srdce <3 nekonečno <3 , máte ukryto někde hluboko velmi vnitřně v zápisu vaší duše i celého těla jako den, kdy řeknete ANO JSEM PŘIPRAVEN. Lví branou jsem již prošel a nyní se rozhlížím v mém Novém světě za oponou, kde vlastně Jsem, s kým zde Jsem a kde svítí Světlo mého Srdce, které následuji.

Vykračuji a dělám Nový krok v mém opět novém Vědomí Já Jsem.


Celý den jsem v hlubokém, nádherném napojení se na vše, co je mi ukazováno, mé tělo je světelné a vnímám kruh plazmatických bytostí stojících nade mnou.

Vzniká posvátná krystalové Geometrie pro toto období vytvořené společně s Archeriďany, kteří do krystalů vpisují záznamy a tyto krystaly v naší úrovni aktivují.

Já jako správce a ochránce těchto krystalů je mám zprostředkovat těm, kterým se mají dostat do rukou… vznikla tímto sekce Archeridan na krystalgalaxy.cz  Krystaly se nebudou doplňovat…

https://www.krystalgalaxy.cz/obchod-mineraly-krystaly/?collection=archeridan

S velkou vděčností a Naplňující a všeobjímající Láskou Hana Sahhu-Arah

One thought on “Portálový den 22 – 8 – 2020 + Archeriďané”

  1. Haničko,jste světelná bytost,toto já mohu potvrdit, studuji nejvyšší Centrální Zdroj, dárce veškerých energii a veškerého býti ve všech životních dimenzich. Mluvíte mi úplně ze ❤️. To,co přednášíte je zcela pravdivé a já to tak cítím a zároveň vím, že jste přišla na pomoc všem duším,aby dostali instrukce ke své záchraně. Miluji Vás za to a cítím k Vám nekonečnou Lásku. S pozdravem Marek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..