Každý den na Zemi jsme pro to, abychom se Otevírali. Následovali touhu po novém poznání, abychom šli ještě dál, za ty hranice, kam jsme se doposud nepodívali, kde jsme doposud nechtěli jít. V této nové oblasti opět tak jako mnohokrát uviděli nám známý střípek, který je součástí ono celého Celku i nás a s tím vším novým se cítili jako Doma v a šli zase o krok dál, hloubš nebo výš.
 
Abychom se skrz všechny zkušenosti OTEVÍRALI LÁSCE. Byli ve spojení s lidmi, partnerem, který nám ještě víc oním ukázal věci, kde se potřebujeme Posunou, co pustit, co přijmout, kde se rozšířit, co projevit. Oním Galaktickým zrcadlem, které neukazuje jen strachy a bolesti zde ze Země, ale právě ty mimo ni, které jsou ukryté hluboko v nás.
 
Mnoho bolesti se nám stalo v určitém otevření našeho srdce. A dnes v tento čas kolektivně pracovníci Světla opět do tohoto otevření, které jsme už měli, – vstupujeme. Naše srdce se blíží k hranici – ke stejnému otevření, jako jsme už kdysi měli a kde se nám mohlo stát něco velmi bolestivého. Něco, po čem se naše srdce trošku uzavřelo…a nyní se otevírá a tato bolest vyplouvá napovrch, aby byla konečně pochopena, s Láskou přijata a propuštěna.
 
Můžete cítit, že se něco děje s vaším srdcem, nebo cítit smutek, bolest, ale také tak nádherný a hluboký pocit Lásky, který vás rozpláče bez důvodu. Léčení a prožití těchto událostí nás posouvá v Lásce, abychom otevřeli i s takovouto silnou zkušeností ještě víc svá srdce vysokým vibracím Lásky, které ve Vesmíru jsou a na planetu Zemi poslední dny tak silně proudí.
AA RAFAEL
 
Tvé Srdce se otevírá, stojíš zpříma a máš ruce dokořán, otevíráš svůj hrudní koš, dýcháš a cítíš – JÁ JSEM. Že jsi právě teď a tady napojen na tvou minulost, přítomnost i tvou budoucnost všech tvých částí v jedné přímce. Tvé Srdce je právě teď tímto posvátným středem. Vyřkni tvým hlasem a Záměrem nahlas: Já nyní skrz toto Středové Srdce odevzdávám ze všech Částí, Časů i Prostorů vše, co nyní mohu odevzdat, veškerou bolest, strach, pocit smutku, Oddělení, samotu, ublížení, uzavření. Všechno toto nyní odevzdávám svým Středovým Zdrojovým Srdcem přímo samotnému Zdroji, Bohu/Bohyni, Vše co Jest- TEĎ !
 
Dýcháš a vnitřním zrakem, pocitem pozoruješ, jak tvé Srdce otevřelo další komnatu, další prostor, ze kterého nyní odchází to, co v tomto posvátném okamžiku mohlo odejít. Vibrace srdce se ti znovu ozvou, abys poznal, že máš do čistění a propuštění energií opět použít tvůj Vědomý záměr, aby vše šlo snadněji.
 
Tvá Hvězda Srdce nyní září novým Světlem.
 
 
Děkuji Archandělovi Rafaelovi, za předání této techniky při tom, když jsem chtěla psát úplně o něčem jiném 💎🙏💚

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..