Narodila jsem se v magický pátek 13. a již od dětství jsem věděla, jak chci žít, hodně věcí jsem si do života přitahovala, cítila jsem, jak se mnou Vesmír spolupracuje, avšak na Zemi jsem se necítila úplně doma.

Na mé cestě jsem toho mnohé zažila, abych se dostala do své síly. Kolem roku 2008 mi do života vstoupila Santa Maria – Marihuana, neboli konopí. Začala jsem s touto rostlinou pracovat a ta mi pomáhala odkrývat onen svět za oponou, rozšiřovat mé Vědomí. Částečky jsem se rozpomínala na to, kým Jsem a denně se aktivně zajímala o všechny duchovní věci a směry.

Začala jsem jezdit na mnohé čistící i aktivační semináře, kurzy, meditace, zasvěcení, všechno co jsem bylo možné. Dostala jsem své první duchovní jméno – Labua.

Do rukou se mi dostala kniha o Plejáďanech, každé slovo, které jsem četla mnou procházelo a něco ve mně se otevřelo a aktivovalo…navázala jsem svůj první kontakt se světelnými bytostmi.

O těchto kontaktech jsem mohla mluvit pouze se svou blízkou duchovní sestrou, věděla jsem, že to ostatními nebude pochopeno, nechtěla jsem vypadat jako blázen a vůbec na sebe poukazovat… Já sama jsem se snažila to všechno pochopit, proč se to děje zrovna mě, jaký to má význam a kam to vůbec bude pokračovat.

V roce 2015 jsme se s bývalým přítelem odstěhovala na ostrov Ibiza. Celé 2 roky jsem se učila spojovat sama se sebou, ukotvovat své dary, pochopit Sebe, kým skutečně Jsem a především se uzemňovat a propojovat s Matkou Zemí. Až po těch 2 letech se mi Ibiza otevřela a začala jsem potkávat nádherné bytosti, mé hvězdné kamarády a mou duchovní rodinu. Byl mi předán jeden z mých hvězdných kódů s vibrací jména Sefilin. Cítila jsem svoji velikost a že nejsem jen tímto, má touha po skutečném poznání a Pravdě mě vedla, šla jsem ještě hloubš, letěla jsem výš, abych pochopila…

Kladla jsem otázky a nacházela odpovědi, dnes už vím, že jsme multidimenzionální bytosti a že máme několik Vyšších Já v různých dimenzích, s různými schopnostmi, jmény, i esencemi. Začaly se mi odkrývat mé další Vyšší Já. Zapadl potřebný dílek k tomu velkému obrazu, ukázal se mi Zdroj, jenž spojuje naše Vyšší Já – naše nádherná NadDuše.

Spojení a přijetí Vyšších Já do našeho fyzického těla, poznání a nacítění naší NadDuše je lidskými slovy nepředatelné. Je to Domov, Extáze, Vděčnost, Láska, Respekt, Úcta, Radost, je to hluboký Klid a Mír, je to posvátnost. Vnímám jako velký Dar zde na Zemi v této hmotě poznat vibraci, barvy, vůni i energii tohoto mého Zdroje, jenž nese jméno SAHHU-ARAH

Jsem tím, kým Jsem.

Jsem Sahhu-Arah

Jsem Světelnou pracovnicí, kanálem a mým posláním je lidem pomoci posunout se na jejich cestě, předávat informace, které skrze mě proudí nebo které jsou mi předávány Světelnými bytostmi, Průvodci a které pomáhají jak v aktivaci, léčení, tak našem rozpomenutí.

Z krásného života na Ibize mě Vesmír povolal zpátky do Čech a konkrétně do Prahy, mého nového domova. A tak jsem opustila Ibizu, vyslyšela toto volání a nyní jsem zpátky v Praze, kde mohu pracovat, pomáhat a potkávat další spřízněné duše na mé cestě.

A je mi potěšením, že potkávám i tebe.

S bezpodmínečnou láskou k nám všem i všemu,

Sahhu-Arah


Pokud máš cokoliv na mysli nebo na srdci, chceš se mnou sdílet svůj příběh, napiš mi na hanka@hvezdneduse.cz