Ahoj, jmenuji se Hanka a narodila jsem se pátek 13. v roce 1989 v Havířově, kde jsem žila do své dospělosti. Již v dětství jsem věděla, jak chci žít a že se nemusím každý den tvrdě učit a jít vysokou školu, abych měla to, co v životě chci. Hodně věcí jsem si do života přitahovala, nikdy jsem si však na Zemi nepřipada úplně jako doma.

Před rokem 2010 mi do cesty přišlo konopí. Začala jsem se s touto rostlinou léčit a pracovat. Díky konopí jsem začala vnímat Napojení a začala jsem se velmi zajímat o duchovní věci, rozpomínala jsem si… (Více informací o Propojení s konopím si můžete přečíst ZDE.

Zanedlouho jsem přestala jíst jiné bytosti (maso) a po nějaké době i ostatní zvířecí produkty. Cítila jsem se tak čistá a propojená, mé vibrace se začaly rychle zvyšovat. Tehdy se mi dostala do rukou kniha: Vývoj lidstva očima Plejáďanů a zde jsem navázala svůj první kontakt. Byl to nádherný pocit, když šlověk pocítí domov, hvězdný domov…

V roce 2012 do života přišla duchovní sestra, s kterou jsem mohla sdílet i ty nejbláznivější informace. Začaly jsme jezdit na duchovní semínáře, kde jsem dostala duchovní jméno – LABUA, které je ze souhvězdí Labutě. Na Labuti je nádherná energie bezpodmínečné lásky, jemnosti a především čistoty. Bezpodmínečná láska a propojení se všemi bytostmi je věc, která mě velmi zasáhla, protože jsem zároveň cítila obrovskou oddělenost, kterou na Zemi máme. Mnoho lidí, které potkávam mě poznává právě z tohoto souhvězdí.

Za nějakou dobu jsme se s přítelem odstěhovali na Ibizu. Bylo to těžké rozhodnutí a celé 2 roky jsem se zde pouze spojovala se sebou, Ibizou a Zemí. Jako hvězdná bytost jsem měla vždycky trošku problém s uzemněním nebo spojením se Zemí. Věděla jsem, že je to pro mě na Ibize abosolutně nezbytné. A až po těch 2 letech jsem začala potkávat nádherné bytosti, kamarády a duchovní rodinu a začala na Ibize duchovně pracovat. <3

Na ostrově mi byl nečekaný den předán STAR CODE – můj hvězdný kód. Další část mého Vyššího Já je cherubínský Archanděl-elf z kostalace Titan a s vibrací jména SEFILIN. Celý hvězdný kód se mnou velmi rezonoval avšak jsem začala mít otázky. Cítila jsem, že jsem Labua, cítila jsem, že jsem Sefilin, ale že to také není vše…

Kladla jsem otázky a našla odpovědi, že jsme multidimenzionální bytosti a že máme několik Vyšších Já, můžeme mít svoje Plejádské Já, Orioské Já, andělské Já, prostě jich máme víc…a pak to, co spojuje tyhle Vyšší Já, onen zdroj, tak to je NadDuše. Tahle informace, byla přesně to, co jsem potřebovala vědět.

Přišlo potvrzení, že jsem kanál, že mám pomáhat lidem a předávat informace, které skrze mě proudí. Že mám komunikaci otevřenou a už se to všechno děje, jen je čas se ukázat veřejně a být vidět. Ale já nikdy nechtěla být moc vidět a ještě v takovémto pro lidi sci-fi tématu. Po tomhle potvrzení jsem ale věděla, že je čas, ať už si i ti nejbližší budou myslet cokoliv. Byla jsem připravována a vnitřně jsem věděla, že tato doba jednou přijde. 6 měsíců před tímto potvzením jsem měla živý sen, že si mám udělat webové stránky. A ano udělala jsem je (stránky spíš o zdraví a jen trošku o energiích), ale nebyly veřejně nespuštěné, na něco jsem ještě čekala.

Čekala jsem na to, až se plně propojím se svými Vyššími Já a se svou NadDuší a budu vědoma celistvosti sebe a své pravdy.

Žádala jsem a zažila jsem spojení se svou NadDuší. Bylo to silné a nepopsatené. Darem mi bylo předáno i jméno mé NadDuše, SAHHU-ARAH. Vše bylo jasné. Už nemám daší výmluvy na to, proč ještě není čas. Už se neskrývám, JSEM a cesta začala…

A jsem tady i pro tebe.

 


Pokud máš cokoliv na mysli nebo na srdci, chceš se mnou sdílet svůj příběh, napiš mi na hanka@hvezdneduse.cz