Ahoj, jmenuji se Hanka a narodila jsem se pátek 13. Již od dětství jsem věděla, jak chci žít a že se nemusím každý den tvrdě učit, abych měla to, co v životě chci a byla šťastná. Hodně věcí jsem si do života přitahovala, cítila jsem jak se mnou Vesmír spolupracuje, avšak na Zemi jsem si nepřipadala úplně jako doma.

Před rokem 2010 mi do cesty přišlo konopí. Začala jsem s touto rostlinou léčit a pracovat. Díky konopí jsem začala vnímat Napojení a rozšíření mého Vědomí, začala jsem se aktivně zajímat o duchovní věci a rozpomínala jsem se… (Více informací o Propojení s konopím si můžete přečíst ZDE.

Zanedlouho jsem přestala jíst jiné bytosti (maso) a po nějaké době i ostatní zvířecí produkty. Vím, že to byl důležitý krok, který vycházel z mého srdce, cítila jsem se tak čistě a propojeně, mé vibrace se začaly rychle zvyšovat. Tehdy se mi dostala do rukou kniha o Plejáďanech a já jsem navázala svůj první kontakt s jinými bytostmi.

Do života mi přišla duchovní sestra, s kterou jsem mohla sdílet i ty nejbláznivější informace a už jsem si nepřipadala tak nenormální a oddělená od běžných lidí. Začaly jsme jezdit na duchovní semináře a v tu dobu ke mě skrz učitelku přišlo i mé duchovní jméno – LABUA  které je ze souhvězdí Labutě. Na Labuti je nádherná energie bezpodmínečné lásky, jemnosti a především čistoty. Bezpodmínečná láska a propojení se všemi bytostmi je věc, která mě velmi zasáhla, protože jsem zároveň cítila obrovskou oddělenost, kterou na Zemi máme.

Zanedlouho jsme se s bývalým přítelem odstěhovali na Ibizu. Tak silné a nádherné místo! Po příjezdu na ostrov jsem se skoro celé 2 roky spojovala se sebou, s Ibizou a především matkou Zemí, protože v té době mi ukotvení – uzemnění dělalo problém. Jak hluboko máš kořeny, tak vysoko můžeš letět. Až po těch 2 letech se mi Ibiza otevřela a začala jsem potkávat nádherné bytosti, mé hvězdné kamarády a mou duchovní rodinu a začala jsem tady energeticky pracovat s ostatními. <3

Na ostrově mi byl nečekaný den předán hvězdný kód. Další část mého Vyššího Já –  cherubínský Archandělelf z Titanu, s vibrací jména SEFILIN. Celý hvězdný kód se mnou velmi rezonoval avšak jsem začala mít otázky ohledně toho, kdo skutečně jsem. Cítila jsem, že jsem Labua, cítila jsem, že jsem Sefilin…

Kladla jsem otázky a nacházela odpovědi, dnes už vím, že jsme multidimenzionální bytosti a že máme několik Vyšších Já v různých dimenzích, začaly se mi odhalovat další mě Vyšší Já a jejich jména, u některých už ani jména nejsou, ale jako součást většího celku kolektivní energie…A pak se zobrazilo to, co spojuje tyhle Vyšší Já, onen náš Zdroj – NadDuše. Tahle informace, byla přesně to, co jsem potřebovala.

Začala jsem se propojovat se svými Vyššími Já a pak konečně i svou NadDuší, která ví…Spojení s NadDuší bylo lidskými slovy nepředatelné, provází mě hluboká vděčnost a pocit Posvátnosti, za který z hloubi srdce děkuji. Darem mi bylo předáno jméno mé NadDuše, jmenuji se SAHHU-ARAH.

Přišlo potvrzení, že jsem kanál a mým posláním je lidem zprostředkovávat jejich Posun a předávat informace, které skrze mě proudí a že je na čase být vidět. Začala jsem z Ibizy dělat konzultace a jezdit do Čech dělat rituály. Avšak mě Praha a práce tady začala velmi volat, cítila jsem, že je mým úkolem vrátit se zpět a začít pracovat v srdci Evropy, že je to nyní pro tento čas tak důležité. A tak jsem opustila Ibizu, vyslyšela toto volání a nyní jsem zpátky v Praze, kde potkávám velmi vysoké a čisté bytosti, s kterými mohu společně sdílet, pracovat a pomáhat na své cestě dalším lidem.

A je mi potěšením, že jsem tady i pro tebe…

Sahhu-Arah


Pokud máš cokoliv na mysli nebo na srdci, chceš se mnou sdílet svůj příběh, napiš mi na hanka@hvezdneduse.cz