Spoustu z vás se mě začalo ptát na mé nové jméno SAHHU-ARAH. Většina z vás mě zná pod jménem Labua, které je ze souhvězdí Cygnus – labutě. Dlouho jsem si myslela, že to je jediné mé jméno a že to jsem celistvá Já. Pamatuji si život na tomto souhvězdí a tak jsem samozřejmě nepochybně cítila, že to tak je správně. Duchovní jména jsou jako mantra, člověk si začne rozpomínat a více se ukotví v tom, kde je. Toto jméno mi přineslo mnoho krásného a jsem za něj nesmírně vděčná.

Však jednoho dne přišlo ke mě i jiné jméno, a to při aktivování hvězdného kódu. Toto jméno je s vibrací Selfilin, mé Vyšší Já cherubínský Archanděl-elf ze souhvězdí Titan.

Měla jsem v sobě mnoho otázek, protože jsem cítila obě Já, obě jména a jejich energie, myslela jsem si, že jsem se mohla nějak vyvinout a mé jméno se mohlo změnit a že už nejsem Labua, že to skončilo, jenže toto jsem necítila…

Takže jak to tedy je?

Jsme multidimenzionální bytosti a každý máme více Vyšších Já v různých dimenzích. Můžeme jich mít 5, 8, 10, ale na tom nyní nezáleží. Podstatné je, že jsme teď na Zemi, ale máme spojení i se sebou samými i v jiných dimenzích. Takže jsem tady Hanka, ale mé Vyšší Já je i na souhvězdí Labutě nebo také na Plejádách a jsem s nimi ve spojení, protože to jsem prostě Já. Jen ve 3D se to těžko chápe. Oni jsou = My jsme = JÁ JSEM. 

JÁ JSEM znamená všechno, co jsem ve všech dimenzích. A tyto různé Vyšší Já mohou mít jména.

V určitou dobu vývoje, kdy zažíváme určitý druh zkušeností, nám je blíž jedno (nebo i víc) Vyšší Já, které nám pomáhá v tomto období, až toto období skončí a nastane nové, může nám pomáhat zase další Vyšší Já, protože na to má určité vibrace a energie, které nám v tom období dokáží nejvíce pomoci.

Proto můžeme vnímat nové duchovní jméno, protože cítíme spojení s tímto Vyším Já, které nám začalo více pomáhat. Lidi cítí změnu, avšak jsme i to, co jsme byli. Jsme vše minulé i budoucí. V přítomnosti je odpověď. V přítomnosti je VŠE. 

Ještě bych chtěla napsat o Zdroji těchto Vyšších Já, Vyšší Já mají individuální zkušenosti, ale pochází z našeho zdroje – NadDuše. To je celistvé Já Jsem, které obsahuje všechny Vyšší Já a veškeré informace o všem. ZDROJ. A tato NadDuše se, až bude čas, navrátí zpět do Jednoty, k Bohu, chcete-li.

Zažila jsem spojení s NadDuší, protože jsem o něj žádala. Chtěla jsem plně poznat sama sebe, to, co spojuje mé Vyšší Já, Zdroj, kterým Jsem. Bylo to nádherné, slovy nepředatelné. Zlatým písmem přede mnou v plném, bílém, zářícím světle vyvstalo vizuálně i zkukem jméno Sahhu~arah. Cítila jsem, že je to informace světla, kódů, vibrace, tóniny a zvuku a tak, jak to chápeme a vyslovujeme ve 3D, je od plné skutečnosti velmi odlišné, ale pro nás je to v tak pořádku a dobře uchopitelné. (Jméno jak mi přišlo, zní vysloveně měkce a klidně, je to jak volání z dálky. Pro výslovnost bych to napsala asi takto: Sahuuu araaa(h) )

Bylo mi předáno i jméno Plejádského Já, avšak bytosti říkali, že jména nejsou tak důležitá. Spíš jde o samotné spojení se Vyššími Já a NadDuší…

Při mé duchovní práci se na začátku propojuji s NadDuší a cítím přítomnost všech Vyšších Já. Přeji si, ať se všichni vědomě spojíme se všemi Vyšším Já a s NadDuší. Ať cítíme, ať víme.

 S láskou Sahhu~arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..