S rostlinou konopí jsem se seznámila před zhruba 9 lety, kdy jsem hledala něco na můj kožní problém. Do rukou se mi dostal článek, jak konopná mast léčí kožní problémy. Do týdne jsem potkala člověka, který vyráběl a prodával konopné výrobky. Říkal, že to určitě pomůže. Pomohlo.

S přítelem jsme cítili, že bychom tak mohli pomoci obrovskému počtu lidí a že je důležité, aby se tato rostlina dostala všude. Začali jsme proudukty prodávat kde se dalo, ale bohužel před 9 lety lidé brali konopí jako drogu a málo kdo věděl o tom, že konopí léčí. Lidé nám nadávali do feťáků a ani policajti moc nevěděli, co vlastně s námi. Cítili jsme ale, že si nás tato rostlina vybrala. Že nemáme strach z ničeho a zato máme obrovské odhodlání. Začala jsem denně studovat knihy o konopí a dozvěděla jsem se o zákazu, který se v Americe odehrál. Cítila jsem takovou nespravedlivost a ještě s větší horlivostí jsem cítila potřebu konopí očistit.

Po ceremonii Ayahuasky mi šaman řekl, že konopí Indiáni v Americe také používají, protože je to dobré zrcadlo a dokáže poskytnout mnoho odpovědí, které vnitřně hledáme a otevřít nezpracované věci. Začala jsem s touto rostlinou pracovat vědomě. Kouřila jsem s vděčností a záměrem, napojení na tuto její energii a sílu a kladla otázky, aby mohly přijít odpovědi. Konopí mi pomohlo otevřít duchovní svět a jemnohmotné energie. Zároveň cítím, jak zvýšila mé vibrace a propojení s celým Vesmírem. Přestala jsem jíst maso a později i pít mléko, kde mé vibrace ještě víc vzrostly a propojení bylo silnější. Konopí jsem na nějakou dobu přestala úplně užívat – cca 5 let, avšak stále jsem cítila spojení.

Není to můstek k žádným dalším drogám, protože ty jsem neměla. Vše je jen o tom, jak k čemu přistupujeme, pokud vědomě a s pokorou, má to úplně jinou váhu. Je to rostlina, je to vědomí, je to energie, je to medicína.

S přítelem jsme vybudovali firmu, která je nyní v Česku, i ve světě známá. Podařilo se nám značku dostat i tam, kde to bylo konopí zakázáno. Do Ameriky. Cítím, jak jsme část své úlohy, předat konopí všem lidem z velké části splnili. Dnes přece už každý slyšel o tom, že konopí léčí!

Na Ibize jsem se opět cítila se s touto rostlinou spojit. Jsou zde odrůdy, které jsou vysokovibrační v bio kvalitě, pěstované na Slunci, což odrůdy v Česku velmi postrádají a je to znát.

Cítila jsem provést vědomý rituál s touto rostlinou a dalšími blízkými dušemi, cítili, že zde mají nějaké negativní energie a vyřknuté myšlenky, či slova proti této rostlině. Vždyť kdo z nás si v životě nepomyslel, že je to nebezpečná droga nebo odsuzoval huliče…

Rituál byl velmi silný. Co se tu noc dělo, by stačilo pomalu na celou knihu. Připadala jsem si jako na Ayahuace, i tak silné bylo čištění a otevření. Kamarád zažil cestu hvězdami a jak řekl, tento rituál pro něj znamenal DOMOV. Propojení se vším, slynutí. Komunikace a informace. Světlo.

Už vím, už vím! Křičel a radoval se. Z jeho očí šla síla, stál tam pevně a odhodladně, měl slzy v očích a děkoval. I já jsem děkovala.

Rituály s touto rostlinou se nedají připravit, přijdou vždy, když mají. Když se věci nechají plynout a pak to má tu sílu. PŘÍTOMNOST. Každý rituál je jiný, nechávám vše plynout a nechávám se vést, ať se může projevit v dané chvíli to, co se projevit má. Nastává čištění, léčení, cestování Vesmírem, kreativita, vize, informace, propojení.

Je to rostlina, která nám byla na Zemi dána z nějakého důvodu. Ten důvod cítím velmi silný. Jak píšou určité zroje, tato rostlina nám zde byla dána mimozemskou civilizací a nese v sobě kódy rozpomenutí si a aktivaci naší hvězdné DNA.

Pokud cítíte, spojte se i vy s touhle královnou rostlin. Spojte se s ní vědomě a rituálně a zažijte její pravdou podstatu.


Autor: Hana Sahhu-arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..