Lví brána vrcholí 8.8., kdy je nejvíce aktivní portál pro příchod obrovské vlny Světla, která nese nové kódy a informace pro náš Vzestup, opětovné zarovnání do Božské Galaktické osy. A tak vás zvu na společné Tvoření a Práci v úzkém kruhu v Libočanech, kde je aktivovaný krystalový galaktický Vortál.

Co si dovolíme se lví bránou přijmout nebo naopak propustit je pouze na nás. Silné dávky Světla jsou však pro mnohé pracovníky Světla až unavující, intenzita a ostrost se každým dnem násobí, a tak u mnohých opět může vyvolávat ty nejhlubší bolesti, programy, vzpomínky a vše, na co jsme opět připraveni Prosvětlit a uvolnit, aby energeticky nestály v našem těle.

Tak i před hlavní aktivační prací budeme uvolňovat naše fyzická těla, ale také propouštět bloky, programy, shluky energií a vše, co nám brání v lehkém přijímání vysokovibračních energií. V této fázi se u mnohých jedná především o oblast krční páteře a krku. Naší hlavy, světelného mozku, koruny, Vyššího Vědědomí a právě těla, hmoty, našeho projevu v každodenní realitě. Mnoho z nás má v této oblasti energetický blok, neboli stažení, které nedovoluje přijímat silné světelené energie v nejvyšším potenciálu, a tím mnoho věcí ještě nemusí být projevených ve hmotě.

Až doladíme naše těla a zprůchodníme kanály, pak může započít naše práce pro tento den, 8.8. kdy projdeme lví bránou, uvědomíme si kroky, které jsme udělali, Lví strážci nám jasně ukáží, jak na to jsme a co je potřeba udělat, abychom mohli vstoupit a přijmout svou sílu, nejvyšší potenciály, na které jsme již nachystáni. V této naší hluboké esenci, to kým JSME pak společně budeme pracovat se Slunečními kódy Slunce a Galaktického Slunce, kde krystalový vortál a Strážci nám budou velkou podporou.

Kdy: 8. 8. 2020  (začínáme od 13:30 h cca do 19 – 20 hodiny)

Kde: Libočany 196, u Žatce, okres Louny, 43975

Strava: v průběhu dne bude nachystaná svačina a pitný režim, večer zakončíme a ukotvíme se teplou veganskou večeří

Příšpěvek se stravou: 1660 Kč

Rezervace nutná na info@hvezdneduse.cz

S sebou:

láhev na vodu,

osobní křišťál, kdo má tak i citrín nebo pyrit, popřípadě další krystaly

svíčku (stačí čajová nebo jakoukoliv, co můžete držet v ruce, aby netekla)

dečku a přijmné oblečení


Na místě je možnost přespání ve vlastím spacáku s karimatkou a se snídaní + 200 kč Můžete spát i na Vortálu, což pro mnohé může být velmi zajímavá zkušenost a léčení.

V případě nepříznivého počasí, je zde vnitřní prostor pro naši práci.

Těším se na vás. S láskou

Hanka Sahhu-Arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..