LVÍ BRÁNA 8. 8. 2019

8.8. vrcholí Lví brána, kde je nejvíce aktivní portál pro příchod obrovské vlny Světla, jenž nese nové kódy a informace pro zarovnání nás do Božské Galaktické osy. Lví brána je propojena s portálem Slunce a s portálem Síria a také pyramidami, jak těmi Zemskými, které ukrývají mnoho klíčů, tak těmi Vesmírnými.

Tento silný den přináší plody a hojnost toho, co jsme vykonali a jakou práci jsme odvedli. Je podporována esence Zhmotňování, Přeměny, Síly a Tvoření.

Pojďme v tento den pocítit naši vnitřní sílu, pochválit se za vše, co jsme již vykonali, za kroky, které jsme udělali a za to, kde nyní právě teď Jsme. Připomeňme si důležité okamžiky ve našem životě, které jsme zvládli, jak jstm překonali strach, změnili mnohé situace už jen svým myšlením… Věnujme část tohoto dne pro sebe a Vděčnost za veškeré dary, které jsou nám dávány.

Pojďme společně stáhnout a ukotvit do našich těl silné energie, které v tento den proudí, pojďme je ukotvit a stáhnout také do samotné Země. Energii můžete také svým záměrem vyslat Vodě, lesům, Zvířatům a všude, kde to cítíme.

Tento den je silný na záměry, podívejte se na to, kde jste, co vás obklopuje a co by se kolektivně mohlo změnit. Vyšlete naději a svoji představu plnou Lásky toho, jak by situace mohla vypadat. Jako střípek Vědomí, který může mít mnoho lidí stejný a tím energii proměny zesílit a zrychlit.

Můžeme se v tento den napojovat na portál Slunce a přijímat sluneční kódy, jenž nesou silné kódy Vzestupu, můžeme těmto slunečním kódům otevřít veškeré buňky v našem těle a přijmout klíče, které jsou nám předávány. Můžeme se napojit na portál Síria, jenž nese mnohé učení v práci s posvátnou vodou a krystaly.

Zarovnání do Galaktické osy v nás vyrovnává vše, co není v souladu – je to i vyrovnání mužsko-ženské energie, srdce a světelného mozku, struktur DNA. Silné energie mnoho starého dokáží ,,spálit,, proto je potřeba pít mnoho tekutin a být si vědomi, že se může jako vždy při těchto dnech dostavit i očista – bolesti hlavy, závratě, dvojmé vidění, bolesti kloubů a svalů.

Tento den načerpávejte sílu, ukotvujte ji v sobě, Zemi a především si tento den pořádně užíjte v radosti, lásce, tanci a nebo s námi na Healing Festivalu v Brně, kde bude od 20.20 rituál Lví brány (www.healingfestival.eu)  Připojit se k nám můžete i na dálku, ať už jste kdekoliv.

Krásnou lví bránu všem !

Hana Sahhu-ArahNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..