Právě vstupujeme do plné tvůrčí síly tohoto astrologického roku. Lví brána přináší obrovskou sílu, Vlnu Světla, kterou my nyní můžeme uchopit a která nese informace Zhmotňování, Přeměny, Síly a Tvoření.

Dostáváme se do nových energií a na nová místa, do nových vztahů, kde můžeme naplnit naše Sny a naši Cestu. Načerpejme v toto posvátné datum Nové Energie a neomezenou sílu, kterou v sobě máme a udělejme s hrdostí lva vědomě kvantový skok kupředu. Naše projekty, záměry i osobní místa, kde cítíme prostor pro růst nebo změnu – to vše můžeme v tento den společně posílit a uvést více do souladu s proudem života, který v současné době zesiluje.

Součástí akce byla posvátná geometrie devítiúhelníku (nonagon), který je geometrií tvorby, kompletnosti a završení. Tento letní čas je obdobím sklizně. Nyní tedy můžeme sklidit to, co jsme zaseli v našich životech a společně se podpořit ve vstupu do nacházejícího období svobodné a harmonické tvorby.

Společně jsme ukotvili Portál Iví Brány a načerpali nové, diamantové kódy v datu 8. 8. 2018 v posvátné krystalové geometrii, v Praze, matce měst.

Děkujeme všem, kteří byli součástí Hana Sahhu-arah a Marek Vich

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..