Pojďme společně oslavit příchod léta a nejsvětelnější dny v roce, spojit se Sluncem a jeho božskou energií, se sluncem i ohněm v nás samých.

Společně projdeme rituálem ohně, který k letnímu slunovratu neodmyslitelně patří, zažijeme Kakaovou ceremonii, která je stará přes 5000 let a Mayové ji používali při oslavách a mírových dohodách, spojíme se s duchem Kakaa a dovolíme si prožít vše, co budeme chtít.

Součástí bude i Slunovratový zdrojový portál, do kterého budeme jednotlivě vstupovat a kde v sobě aktivujeme plný potenciál a načerpáme se nově příchozími kódy a energiemi Letního Slunovratu.

Speciálně na tuto událost bude namalován obraz od úžasné a talentované Darshaart. Tento Slunovratový obraz ponese energie a kódy letního Slunovratu a bude zde na místě jako podpora a zářič pro všechny přítomné. Obraz je poté možné si zakoupit.

To vše se bude konat na nádherném místě, kousek za Prahou, pod širým nebem a v přítomnosti živoucího Ohně.

Slunovrat též oslavíme v rytmu bubnů. Davído pro nás přiveze několik desítek šamanských bubnů www.ZpevTicha.cz/samanske-bubny , na které si spolu u venku u ohně zahrajeme a Letní Slunovrat pořádně tancem a hudbou oslavíme.

V tento nádherný den budeme načerpávat nejen nové kódy a energie, ale také slavit, tancovat u ohně, zpívat a radovat se. Oslava bude probíhat tak dlouho, jak budeme chtít. Začínáme 23.6. 2018 od 18:00.

Přijďte oslavit tento důležitý rituál s námi! Těšíme se na vás.

Na akci můžete přespat pod širým nebem nebo ve vlastním stanu, či v meditační místnosti.

Více informací zde: https://www.facebook.com/events/2042465966070057/
Místo konání : Kostomlaty nad Labem, 20 km od Prahy
https://www.facebook.com/pg/cajovnanecajovna/about/?ref=page_internal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..