Nastal čas, aby se setkaly ženy, které budou společně pracovat na léčení ženského lůna. Ženy, bohyně, kněžky, nositelky Grálu, které cítí, že jejich lůno je požehnaný Zdroj a vnímají tuto dobu posvátným časem pro očistění a aktivaci ženství.

Nemusím rozpisovat, co je v ženských lůnech energeticky i informačně ukotvené, kolik v této posvátné oblasti můžeme nést bolesti, mnohých strachů, viny, zneužití, traumat nebo necitlivosti…

Na semináři se propojíme v lásce a upřímným a vzájemným sdílením se zaměříme na témata, která vyvstanou a budeme je společně svým záměrem měnit a léčit v sobě, nejen svých lůnech, ale i v celé naší buněčné paměti, kde se to vše vyzáří do našeho osobního pole, a tak každá žena, která poté s námi bude v přítomnosti, můžete předat.

Zároveň to vše pak skrze naše Vědomí i krystaly zároveň ukotvíme v kolektivním, energeticko-informačním poli Země. Vytvoříme otisk, světelnou stopu léčení, kterou mohou následovat další ženy.

Kromě našeho osobního léčení, očištění a aktivace našeho lůna se pak zaměříme v kolektivní oblasti na tato témata: posvátná sexualita a náprava stávajících vzorců sexuality obecně, světelná výživa a aktivace našeho lůna, Porody (bolesti, strach), Nevědomá menstruace a pocit nečistoty a oslabení, Hormonální ovlivnění těla (antikoncepce), Klimakterium – nikoliv ztráta ženství, ale brána k Předávání Vědomostí…

Počet míst na seminář je omezený, přihlášky pište na info@hvezdneduse.cz 

Pro ty, na které se nedostane místo, se mohou na celou skupinu a tuto léčivou práci napojit ze svých míst a být toho společně s námi aktivní součástí.

Vyberte si z 2 termínů: 

26. 5. 2019 od 14 do 18 hodin

19. 6. 2019 od 15 do 19 hodin

Místo: centrum Rybalka, Rybalkova 55, Praha

Příspěvek: 1.600 korun

Co s sebou: láhev na vodu, papíry a tužku, křišťál nebo růženín na práci, sukni nebo šaty (převléknout se můžete na místě), růži nebo jinou tobě blízkou květinu.

Zamyslete se nad svým ženským příběhem, na první lásku, první styk, menstruaci, porod, období přechodu, nemoci, harmonii v dávání a přijímání v partnerském vztahu, věci vám mohou před seminářem chodit, nebo se vám znázorňovat v denním životě, vnímejte je, pokud chcete, zapisujte si je.

Těším se na krásný, výživný ženský kruh, na společnou práci jak pro nás, tak pro ostatní. Děkuji vám ze srdce. 

S láskou Hana Sahhu-Arah

One thought on “Léčení ženského lůna – prožitkový seminář Praha”

  1. Dobry den, Hanko,
    rada bych se prihlasila na toho 26.5.
    Dekuji Katerina Sedmikova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..