S krystaly a kameny mám spojení už od dětství, vždy jsem v nich viděla krásu a sílu. Na zimním Slunovratu jsem dostala nádherný krystal s ametystem, který kamarádka, která s kameny pracuje, našla v naší krásné Zemi, ano přímo tady v Česku.

To mi připomnělo, že by bylo dobré s vámi sdílet informace, které cítím, že pro mnohé mohou být přínosné. Krystaly používám nejen doma, ale také při práci, cestování na posvátná místa, či meditacích. Také mám osobní rituální křišťál, který se stal plně mou součástí…

HLAVNÍ KRYSTAL – PŘIJÍMAČ, OCHRÁNCE, STRÁŽCE ZÁZNAMŮ A TRANSFORMÁTOR ENERGIE

Je to největší krystal, který mám umístěný doma a to většinou v ložnici, protože cítím, že večer mi pomáhá při práci v jiných dimenzích. Dokáže zachytit přesně to, co potřebuji vědět nebo si pamatovat nebo je pro mě a můj budoucí vývoj důležité. Tyto informace se do krystalu zapíšou jako záznam. Tyto informace nebo energie z některých prací se mi dokonce ukazují i později, když jsem na ně připravená a mám na tyto energie prostor. Také jsme na některé důležité situace předem připravováni, ať už ve snech nebo vizích a tyto krystaly nesou kódy i podporu toho, co nastane a vysílají informace druhým krystalům i rostlinám v domácnosti pro naši plnou podporu, abysme vše zvládli tak, jak máme.

Tento krystal je naprogramovaný tak, (záměrem si ho můžete naprogramovat i vy, protože když řeknete: Tak se staň! Tak ono se to děje) že přijímá veškeré nové a potřebné informace, kódy, vzorce nebo energie a posílá je dalším kamenům. Tudíž všichni ví, čím si nyní procházím a jaké energie přesně potřebuji. Všichni pracujeme v synergii. Také je to ochránce, strážce záznamů a transformátor energie.

Pokud tento kámen silně praskne nebo se zlomí, je dobré ho rituálně předat Matce Zemi, protože předal a načerpal vše, co bylo mohl. Ještě předtím je dobré vyhledat si nový hlavní krystal, který příjme všechny dosavadní informace.

OSOBNÍ KŘIŠŤÁL

Osobní krystal nosím úplně všude s sebou, je to takový krystal na cesty 🙂

Záměrem mám dáno, že když přijdu domů, tento můj osobní krystal předá veškeré informace mému hlavnímu krystalu. Mohou to právě být věci, které jsme za ten den náhodně prožili a důležitost onoho okamžiku si můžeme uvědomit až později. Samozřejmě nečekaně se naskytnou také velmi silné situace, kdy jsem ráda, že mám krystal právě u sebe…

RITUÁLNÍ PRACOVNÍ KRYSTAL

Tento krystal k vám jednoho dne pokud má, přijde. Je to obrovský pomocník, je to součást mě. Pomáhá mi při duchovní práci, při rituálech, meditacích a vždy ho používám při konzultacích.

Při některých velmi silných událostech, kdy cítím, že jsem energeticky plná, tak zbylou část, co prostě v tu chvíli nejsem schopna přijmout, informačně a energeticky do sebe pojme tento křišťál. Energie a informace mi postupně předává, kdy jsem připravena je přijmout. Žijeme ve fyzickém světě, kdy přijmeme velmi rychle tyto informace na úrovni ducha, ale naše tělo potřebuje čas na to, aby se v něm tyto nové informace ukotvily a zase se do nás mohly načerpat další.

Tento osobní krystal nese všechny mé osobní informace a zachycuje opět vše, co přichází. Pomáhá zvedat moje vibrace, léčí i chrání. Je pomocníkem při mých cestách i meditacích, on prostě ví. Je zde tak silné spojení, že ani slovy nedokážu vlastně vyjádřit, co pro mne tento krystal znamená a v čem všem mi pomáhá…On prostě jednoho dne přijde a budete cítit, že je to síla a stane se vaší součástí. Je to dar.

KDYŽ PŘIJDE ČAS

Rituální a osobní kameny je dobré záměrem ochránit, pokud by se s nimi cokoliv stalo nebo se kámen ztratil, ať jsou automaticky veškeré informace předány světlu nebo matce Zemi. Nikdo jiný kromě vás, ať k informacím a energiím nemá přístup.

A tak se staň!

 

Osobní rituální křišťál pokud má, k vám jednoho dne přijde. Tento je s posvátnou geometrií srdce a granátem a po stranách jsou ametysty <3

 

 

2 thoughts on “KŘIŠTÁL: vědomý pomocník a strážce”

  1. Tiež mám kryštál a každy večer keď idem spat si ho dávam pod vankuš aj s ametystom. Je to už pre mňa nevyhnutny spoločnik.😊😊😊

  2. Mám krištáľ,ametyst,,opal všetko drúzy neviem bez nich existovať♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..