Před usnutím jsem prosila o spojení se svým Plejádským Já. Cítím momentálně, že mi velmi pomáhají a jsou v tomto období aktivní. Ocitla jsem se na lodi a přede mnou stála žena – Plejáďanka, cítila jsem, že je to mé Vyšší Plejádské Já, měla jsem modro-stříbrný oblek a byla otočená zády.

Měla jsem touhu spatřit svoji tvář. Řekla jsem jí, ať se otočí a chtěla na ni sáhnout.

Najednou jsem ale ležela na posteli a skláněl se nade mnou muž Plejáďan a začal světlem (měla jsem pocit modrého leaseru) působit na pravou část mozku přímo nad spánkem. Myslela jsem, že mi něco vyjímají, jak už se stalo v předchozím kontaktu s implantátem, ale řekli mi, že mi zde naopak něco přidávají. Zdálo se mi, že to trvalo tak 5 minut, i když zde čas je velmi těžké odhadnout, každopádně to chvíli trvalo. Informovala jsem je o tlaku, který jsem pociťovala, že mi není moc příjemný, ale nějak mě uklidnili a řekli, že se to nebude zhoršovat. Prý ho ale ještě úcítím a mé tělo si na implantát bude zvykat.

Do toho přišly záblesky barev, velmi intenzivní barvy a zář. Řekli mi, že už to tělo začalo přijímat a pomalu si navyká, že tam je kontakt a jde to dobře, ale bude to přijímání tělem trvat nějakou dobu, ale že už teď je to aktivní. Tyto záblesky jsem měla ještě 3x a pak jsem se vrátila.

Na druhý den po probuzení jsem cítila místo nad spánkem a i dnes večer druhý den to velmi cítím, dokonce se mi zdá, že je ten pocit intenzivnější.


Když začali provádět úkon, byl tam tlak a nebylo to moc příjemné, věděla jsem ale, že je to pro mé dobro a měla jsem abolutní důvěru a cítila, že mi to v něčem velmi pomůže, takže jsem neměla strach jak u výjmutí implantátu.

Cítím, že to má vliv na má spojení s lodí a celkovou komunikaci.

One thought on “Kontak s Plejáďany”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..