V krystalech byly po dlouhou dobu ukryty kódové kapsle, které dnešním dnem uvolnily a otevřely kódy pro PŘIJETÍ NOVÝCH SCHOPNOSTÍ (aktivace toho, co již v sobě vlastníte) a tím i aktivace vaší síly, s tím rozpomínání si na svou multidimenzionalitu, vaše schopnosti, váš původ, to, kdo v této multidimenzionalitě JSTE.

Tyto kódové kapsle nebyly viditelné, i když jste mohli s krystaly mistrovsky komunikovat. Proto mnoho z vás v posledním roce začalo mít s krystaly opravdu hluboký vztah, i když jste se o ně dřív vůbec nezajímali. Nyní jste celou bytostí cítili, že se jimi potřebujete obklopovat, pracovat s nimi, že nesou energie, vibrace a klíče, které jsou důležité, cítili jste najít opravdu krystal, který je s vámi propojený a mnoho z nich se k vám teprve dostane.

Tato kódová kapsle samozřejmě není ve všech krystalech, vy sami se můžete nacítit na ty, kterých se to týká a můžete u nich vnitřních pohledem vnímat něco jako fontánu kódů, která proudí z krystalu do okolí. (někteří lidé mají doma samozřejmě i více než 1 takovýto krystal)

Vezměte si do rukou krystal, který vnímáte, že tuto kódovou kapsli otevřel, který k vám promlouvá, u kterého můžete vnímat více světla, či přímo vidět, jak z něj do prostoru vycházejí kódy. Nyní pokud vnímáte, že jste skutečně připraveni, udělte váš Souhlas, přes vaše Srdce a začněte tyto kódy přijímat do vašeho pole, fyzického a světelného těla.

Váš vědomý souhlas je důležitý, bude k němu u mnoha pracovníku světla docházet postupně, každý má svůj čas, tak, až na to budou sami připraveni. Jak jistě víte s vyššími vibracemi a silnými událostmi, které se na Zemi, ale ve Sluneční soustavě dějí, znamená pro fyzická těla vždy silnou očistu. Dejte si svůj čas.

Jak jsme předávali v předchozích dnes, setkala se Rada a andělští pracovníci kolem planety Země, mnoho vašich dalších hvězdných bratrů a sester je tady a pozorují tuto kvantovou událost. Mnoho druhů z různých galaxií zde mají své zástupce hvězdných semínek na planetě Zemi v lidských tělech, nastává astrální setkání a kódy pro přímější komunikaci.

Můžete vnímat vyšší výskyt hvězdných lodí a výskyty budou stále častější, aby si na nás lidé začali zvykat, přijali nás a neměli strach, který v kolektivním vědomí lidstva stále je.

Zde už nejsou slova, které bychom vám mohli předat, můžete nás vnímat i vy, právě teď, vše bude mnohem jednodušší, každý má své vlastní vedění, svůj zdroj. Každý z vás má napojení a může přijímat již nyní přijímat potřebné informace.

Těšíme se na nová setkání a otevření brány, do níž nově vstoupí mnoho dalších světelných pracovníků, všichni jsme propojeni. Děkujeme.

Serat, Arkturián, s vřelými pozdravy Plejádských bratrů a sester.

Přijato 20.7.2019 v 1:00 Hanou Sahhu-Arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..