Když jsem se od přítele dozvěděla, že se chce stěhovat na Ibizu, byla jsem v šoku. Nejen, že jsem kolem sebe konečně našla duchovní lidi, s kterými jsem mohla sdílet a posouvat se dál, ale představa Ibizy, ostrova, kde se jen paří, všude hraje nahlas hudba a berou se drogy, pro mě byla nereálná.

Až když jsem na Ibizu přijela, cítiila jsem, že to je úplně jinak. Slunce, moře, krásné pláže a energie lidí a ostrova mě doslova uchvátila. Ve vzduchu byla cítit láska a svoboda.

Při procházce jsem narazila na krásný prosklený komplex, 5 metrů od moře, kde jsou denně západy Slunce. Tak se to dotklo mého srdce, že jsem příteli řekla, že kdybych měla být na Ibize, chci žít tady. Dívala jsem se do prosklených bytů a představovala si jak tady musí být nádherný výhled, kolik tam uvnitř musí být světla, které tolik miluji.

Při zpáteční cestě jsem šla jinou cestou a uviděla jsem název tohoto komplexu – Brisas del Mar. Udělala jsem si fotku s vědomím, že si to dám do své vize a budu tady jednou žít…

Vysněný dům u moře a fotka pořízená 8.10.2013
Tady jsem chtěla žít – fotka z 8.10.2013

 

Krásná představa co říkáte?

Musím se přiznat, tu fotku jsem si do tabule vizí nakonec nedala. Ale spíš bych vám chtěla povědět o energii, kterou jsem cítila, když jsem tento dům viděla.

Stála jsem tam v úžasu s otevřenou pusou a cítila jsem, jak se všechny buňky radují a prožívají se mnou tento silný okamžik. Energie, která mi proudila celým tělem a mé srdce se radovalo. Radost, štěstí, nadšení!

Po 2 letech jsem se na Ibizu opravdu stěhovala, na tento komplex jsem si ani nevzpomněla a šli jsme do baráčku, kousek od těch nejkrásnějších pláží, měla jsem na zahradě přes 10 pomerančovníků, které jsme nestíhali jíst, taky třešně, citróny, limetky a to nemluvím o růžích všech barev a medicínském kruhu, který jsem si tam vytvořila. Tento baráček mi hodně dal, dal mi především propojení se Zemí a uzemnění, které jsem na Ibize i ve svém životě tolik potřebovala.

Pak přišla zima a na Ibize je velké vlhko, v baráku jsme nemohli vydržet a tak jsem hledala byt nový. Zaplatili jsme zálohu 600 Euro a pak už se nám nikdo neozval – okradli nás. Rychle jsme si našli další byt a v den, kdy jsme šli podepsat smlouvu a převzít klíče, nám řekli, že chcou teď hned peníze na 6 měsíců dopředu – podvedlli nás. Jeli jsme domů, zklamaní a vyčerpaní.

Ale, protože se nic neděje náhodou, samozřejmě se na internetu objevil můj vysněný byt. Hned v první linii u moře. Stála jsem v tom bytě, bylo to tak krásné! Uvědomila jsem si, že jsem v bytě, ve kterém jsem chtěla tak moc žít. Že jsem přesně v bytě, na který jsem se při mé první náštěvě na Ibize koukala a přála si ho. Trvalo to 3 roky. Byla jsme tak vděčná. Zázraky se dějí!

I když spíše než zázraky si uvědomuji sílu našeho myšlení a vytváření naší vlastní reality, energii, kterou vytvoříme, když něco opravdu chceme a celý Vesmír se spojí pro to, aby se to stalo skutečností.

A tak vás žádám, pojďme žít své sny, představujme si sami sebe v dokonalém zdraví, v našem vysněném domově, v naší práci, která nás baví a kterou milujeme a pomáháme jí ostatním. Žádejme věci, které chceme a cítíme.

Buďte detailní. Cestu si ale neplánujte, tu nechte na Vesmíru, který je dokonalý a má pro vás plán a cestu mnohem lepší, než si vy dokážete vůbec představit. Soustřeďte se na pozitivní a jasný cíl toho, co chcete. Dejte do toho své emoce, své srdce, prožijte to. Nemějte v mysli slovo ALE. Tvořte si svůj život. Začněte teď hned!

A na závěr pár fotek z mého vysněného apartmánu. 🙂

Výhled z proskleného apartmánu na západ slunce, 31.1.2016
Nádherný výhled a ta pohoda!
Nádherný výhled a ta pohoda!

Takže, jaké přání a touhy máte vy? Napište mi je do komentářů 🙂


Autor: Hana Sahhu-arah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.