Když jsem se od přítele dozvěděla, že se chce stěhovat na Ibizu, byla jsem v šoku. Nejen, že jsem kolem sebe konečně našla duchovní lidi, s kterými jsem mohla sdílet a posouvat se dál, ale představa Ibizy, ostrova, kde se jen paří, všude hraje nahlas hudba a berou se drogy, pro mě byla nereálná.

Až když jsem na Ibizu přijela, cítiila jsem, že to je úplně jinak. Slunce, moře, krásné pláže a energie lidí a ostrova mě doslova uchvátila. Ve vzduchu byla cítit láska a svoboda.

Při procházce jsem narazila na krásný prosklený komplex, 5 metrů od moře, kde jsou denně západy Slunce. Tak se to dotklo mého srdce, že jsem příteli řekla, že kdybych měla být na Ibize, chci žít tady. Dívala jsem se do prosklených bytů a představovala si jak tady musí být nádherný výhled, kolik tam uvnitř musí být světla, které tolik miluji.

Při zpáteční cestě jsem šla jinou cestou a uviděla jsem název tohoto komplexu – Brisas del Mar. Udělala jsem si fotku s vědomím, že si to dám do své vize a budu tady jednou žít…

Vysněný dům u moře a fotka pořízená 8.10.2013
Tady jsem chtěla žít – fotka z 8.10.2013

 

Krásná představa co říkáte?

Musím se přiznat, tu fotku jsem si do tabule vizí nakonec nedala. Ale spíš bych vám chtěla povědět o energii, kterou jsem cítila, když jsem tento dům viděla.

Stála jsem tam v úžasu s otevřenou pusou a cítila jsem, jak se všechny buňky radují a prožívají se mnou tento silný okamžik. Energie, která mi proudila celým tělem a mé srdce se radovalo. Radost, štěstí, nadšení!

Po 2 letech jsem se na Ibizu opravdu stěhovala, na tento komplex jsem si ani nevzpomněla a šli jsme do baráčku, kousek od těch nejkrásnějších pláží, měla jsem na zahradě přes 10 pomerančovníků, které jsme nestíhali jíst, taky třešně, citróny, limetky a to nemluvím o růžích všech barev a medicínském kruhu, který jsem si tam vytvořila. Tento baráček mi hodně dal, dal mi především propojení se Zemí a uzemnění, které jsem na Ibize i ve svém životě tolik potřebovala.

Pak přišla zima a na Ibize je velké vlhko, v baráku jsme nemohli vydržet a tak jsem hledala byt nový. Zaplatili jsme zálohu 600 Euro a pak už se nám nikdo neozval – okradli nás. Rychle jsme si našli další byt a v den, kdy jsme šli podepsat smlouvu a převzít klíče, nám řekli, že chcou teď hned peníze na 6 měsíců dopředu – podvedlli nás. Jeli jsme domů, zklamaní a vyčerpaní.

Ale, protože se nic neděje náhodou, samozřejmě se na internetu objevil můj vysněný byt. Hned v první linii u moře. Stála jsem v tom bytě, bylo to tak krásné! Uvědomila jsem si, že jsem v bytě, ve kterém jsem chtěla tak moc žít. Že jsem přesně v bytě, na který jsem se při mé první náštěvě na Ibize koukala a přála si ho. Trvalo to 3 roky. Byla jsme tak vděčná. Zázraky se dějí!

I když spíše než zázraky si uvědomuji sílu našeho myšlení a vytváření naší vlastní reality, energii, kterou vytvoříme, když něco opravdu chceme a celý Vesmír se spojí pro to, aby se to stalo skutečností.

A tak vás žádám, pojďme žít své sny, představujme si sami sebe v dokonalém zdraví, v našem vysněném domově, v naší práci, která nás baví a kterou milujeme a pomáháme jí ostatním. Žádejme věci, které chceme a cítíme.

Buďte detailní. Cestu si ale neplánujte, tu nechte na Vesmíru, který je dokonalý a má pro vás plán a cestu mnohem lepší, než si vy dokážete vůbec představit. Soustřeďte se na pozitivní a jasný cíl toho, co chcete. Dejte do toho své emoce, své srdce, prožijte to. Nemějte v mysli slovo ALE. Tvořte si svůj život. Začněte teď hned!

A na závěr pár fotek z mého vysněného apartmánu. 🙂

Výhled z proskleného apartmánu na západ slunce, 31.1.2016
Nádherný výhled a ta pohoda!
Nádherný výhled a ta pohoda!

Takže, jaké přání a touhy máte vy? Napište mi je do komentářů 🙂


Autor: Hana Sahhu-arah

One thought on “Jak se mi zhmotnil sen”

 1. zdravím Sahhu-Arah
  jsem opravdu rád že mě vesmír přivedl na tuto stránku
  ohromně to vše se mnou rezonuje a cítím se opravdu nádherně že to nelze popsat slovy..
  taky mám už od mala ten pocit že sem nepatřím a že jsem byl vždy ode všech odlišný
  bavilo mě vždy hledat pravdu o nás a o tomhle světě nehorázně mě přitahovalo nadpřirozeno až jsem se do toho téma zamiloval
  a díky tobě a spoustě dalším lidem jsem se více začal ohledně tohohle otevírat a být opravdu svůj a dělat vše co opravdu chci
  a už se nebojím více se prosadit v tom co si opravdu přeji

  mám jednu touhu
  přeji si posunout lidské hranice výše a být co nejblíže k přírodě ukázat že magie tohohle světa může být opravdu nádherná chtěl bych vytvořit místo pro ty kteří jsou stejný jako já chci jim vytvořit místo pro to aby mohli být svoji a aby se nebáli ostatních co si o nich budou myslet když je naprosto v pořádku být jen svá či svůj vím jaké to je být utlačován ostatními že to co si přeji není možné ale uvnitř opravdu hluboko vím že tohle vše je možný a že to dokážeme nechci se toho vzdát a taky se toho nevzdám i kdyby mi to mělo zabrat kolik životů jen chce ale do cíle se dostanu a ne jenom já ale i ostatní chtěl bych potkat více lidí jako jsem já a splnit si tenhle sen…

  děkuji ti Sahhu-Arah

  -Falc Boris

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..