Brány rovnodennosti se otevírají a mohutná vlna se rozjela. ☄️ Lidé se po celém světě, kamarádi a známí, duše spřízněné napříč kontinenty se v tento čas propojují a pracují velmi hluboce, někteří ve skupinách, jiní sami v sobě.

Pracujeme velmi aktivně v astrální rovině a ve snech, kdo to zatím nemá zvědomněné, vše přijde v pravou chvíli kdy má, Vyslanci Galaktické Rady jsou v předání informací velmi přímí a konkrétní. Ač informace nemusíte mít plně zvědomněné, věřte, ten jemný tichý hlásek uvnitř vás, pocit který vás volá, intuice, která vás k něčemu nyní vybízí, je DŮLEŽITÁ.

Jděte tam, kde vás to volá, vykonejte to, co je možná jednoduché nebo bláznivé, i to, co možná nedává vůbec smysl. Víte, že v tento důležitý čas Jste VEDENI.

Mnohé skupiny pracují v různé časy a různé dny, někteří již vykonali určitou práci v silném dnu 19-9, kde probíhal také fyzický světový úklid Země.
Další skupiny pracují dnes, pozítří v různých časech, tak jak je to zavolá a jaké informace dostaly. Energie se násobí a graduje, jako pulzní vlna světla v nádechu a výdechu. V rytmu tlukotu srdce.
Vše vrcholí a do Božské osy Zemsko-Galaktického zarovnání se dostáváme ve vrcholu Rovnodennosti v 💫 úterý 22.9.2020 v 15:30 💫

Propojme se v tento čas Za-Rovnání, skze naše plné Vědomí Já Jsem, skrze Srdce, kdy je v plném propojení i Gaia, každý tvor a bytosti z mnoha-úrovních Země skrze JEDEN ZAROVNANÝ ZRDOJOVÝ PORTÁL ROVNOSTI.

Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak Vně.

22 – 9- 2020 – 15:30

S láskou Hanka Sahhu-Arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..