Bylo to volání, které jsem cítila, že chci naplnit. Už první dny, co jsem na Ibizu přijela jsem měla vize, že bych zde chtěla dělat transformační pobyty pro ženy. A zdá se mi, že život nyní jede velmi rychle, takže ANO, už je to tady! Má další vize, děkuji <3

Cítila jsem, že akci nebudu dělat sama, cítila jsem spojenkyně a do života mi přišly úžasné ženy, bohyně a mé sestry Romana Dios Hudecová a Lucka Račanská, v ten den jak jsme se poznaly, informace přišla velmi jasně. Jsou to Ony a Já jim ze srdce děkuji, že toho budou součástí a vím, že to bude neuvěřitelná síla!

Žádala jsem a nechala věci plynout našlo si nás datum a pak i konečně místo, pro mě velký zázrak – nádherná vila, kterou není tak jedoduché na ostrově najít. A to vše přišlo velmi přirozeně, žádala jsem a vše se poskládalo. Žádné dlouhé hledání něčeho na internetu, ne. Tak už to nefunguje, v přítomnosti chodí vše, jak má.

Našla se tedy opravdu Luxusní soukromá vila s velkovním bazénem, která bude jen pro nás, takže žádná recepční, ani nikdo další, kdo by nás ,,rušil,, prostě abosolutní SVOBODA ! Dechberoucí výhled na moře přímo z bazénu a spoustu prostoru pro naši hlubokou práci. Krásné a prostorné pokoje po dvou.

ANO, OPRAVDU JEDEME DO RÁJE ! 

 

Co nás společně čeká?

Navštívíme posvátná místa Ibizy, propojíme se s portálem Es Vedra, projedeme rituály vody a dalších živlů, zažijeme kakaovou ceremonii, intuitivní tanec, kdy nám na vile soukromě zahrají u bazénu 2 djové, půjdeme na RISE UP na celosvětovou meditaci, budeme sdílet, budeme tvořit a spolupracovat, budeme načerpávat nádherné energie Ibizy, Slunce a moře. Odpočineme si, spojíme se sami se sebou a budeme si vědomé své síly a naší cesty.

Cítím, že věci mají být otevřené i dle skupiny a toho, co každá z nás nese za esenci a za dary. Chci, abychom působily jako vědomé ženy, jako jeden celek. Není to o tom, kdo tuto akci povede, ale je to celé o nás Společně, o vědomé spolupráci, podpoře, o sdílení a hluboké práci, která zde nastane…

A protože nechat se vést přítomností nám přináší mnohem větší dary než plný program, tak vše je otevřené. Uvidíme, co skupina a také ostrov Ibiza a bytosti pro nás v tomto nalazení přichystají. <3


Datum: 15. – 22. května 2018

Přesně v tomto datu je na Ibize spirituální setkání – festival RISE UP, kde přijíždějí šamani a učitelé z celého světa a předávají zde své rituály a moudrost, učení. Minulý rok mezi nimi byl mistr z Japonska, šamani z Mongolska, Ruska, Francouzka a další.

21.5. se pak společně na RISE UP se všemi šamany, učiteli a dalšími krásnými vědomými lidmi zúčastníme společné celosvětové meditace, která zde bude na Ibize probíhat.

 

 

Strava: veganská, přizpůsobená dle naší práce, i podle živlů, se kterými budeme v určité dny pracovat. Snídaně a 2 hlavní jídla – oběd a večeře.

Cena:   se stravou 33.000 Kč / 1.300 Euro, bez stravy – 28.000 Kč / 1.110 Euro

Co vše je v ceně: luxusní vila, letenky, transfort a půjčená auta kvůli snadnému pohybu po ostrově a také veškeré cesty, rituály a program + vstup na RISE UP, kdo bude mít tak i strava a k dispozici pitná voda, která se také na ostrově musí kupovat.

Těším se moooooooc !

S láskou Hana Sahhu-arah, Romadna Dios Hudecová a Lucia Račanská.

 

 

 

 

 

3 thoughts on “IBIZA – Transformační pobyt pro ženy”

 1. Je to krasa 😍 bude mi ctou a potešenim ak sa budem moct zučastnit tychto nadhernych meditacii a objavovania seba samej . Nadhera 😍😍😍

 2. Veľmi rada by som sa zúčastnila tohto nádherného a cítim,
  že energeticky určite veľmi silného pobytu na IBIZE.
  Už dlho sledujem Vašu stránku a čakám na túto ponuku.
  Veľmi veľmi sa teším.
  Posielam veľa Božieho svetla a Božej lásky.
  ANANASHA, ANANASHA, ANANASHA
  Marieta Dinaia Sherin

 3. Haničko to je nááádhera kéž bych se mohla zúčastnit i já ,byl by to zážitek na celý život .Musím začít hned s přípravou a skládaním finančních příspěvkú ale potřebuji radu jak na to ? Děkuji Lída
  A pro kolik lidí je tento úúúžasný transformační pobyt ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..