Ibiza má mnoho krásných a silně energetických míst. Ostrov mě vždy překvapí něčím novým a i když Ibiza vypadá jako celkem malý ostrov – není. Vždy najdu nějaké nové místo, které ,,náhodou,, objevím nebo mi ho ukáží lidé, kteří tady už několik let žijí.

Poslední měsíce cítím velké propojení s konopím, je to rostlina s kterou jsem se seznámila před více než 8 lety. (Více informací v článku: Mé propojení s rostinou konopí.) A dnes jsem cítila, že se máme s rostlinou propojit. Šla jsem s Katkou, mou duchovní sestrou, která přijela z Čech na západ Slunce, na jedno nádherné místo, na skálu, kde se dá po kamenech sestoupit až k moři.

Atmosféra byla absolutně úchvatná.

Ve vzduchu poletovaly vlaštovky a vše k nám promlouvalo. Propojily jsme s místem a rostlinou konopí, zapadalo Slunce a vše bylo živé. Teď a tady. Růžovo-fialové nebe. Energie se začala velmi zvyšovat, cítila jsem bytosti přírody, tohoto místa a také bytosti světla. Bylo nás tam tolik!

Vyskytla jsem se v jiném čase (dimenzi), ale stále na stejném místě, které ale vypadalo jinak. Přede mnou stála pyramida z krystalu. Bílá a vysoká zhruba 30 metrů k vrcholu. Nebyla ale celá vyplněná, byla to konstrukce z křištálu a nahoře byl zlatý vrchol. Slyšela jsem – jste tady, abyste pyramidu aktivovaly. Napadlo mě, že vůbec nevím, co mám dělat… ale víš, následuj svou intuici, už jenom vaše přítomnost a to, co vidíš, věci aktivuje. Zavřela jsem oči a nechala se vést (často si přesně nemapatuji, co dělám nebo co říkám, ať už pracuji na místech nebo s lidma). Vibrovalo mi celé tělo a pyramida vyslala bílý světlný paprsek ze zlatého vrcholu do Vesmíru a světlo tam z ní zůstalo dál zářit. Pyramida byla aktivována. Bylo to nádherné a úchvatné.

Dívala jsem se na kamarádku a ta byla taky v jiném stavu vědomí. Podívala jsem se na ni a začala vyprávět, že z místa, kde je pyramida k ní přícházel malý kluk, který ji narozdíl od ostatních lidí viděl. Říkal, že už je čas a musí to jít říct ostatním, že už jsme tady.

Po sdílení s určitými lidmi vím, že se mnoho míst na Zemi nyní aktivuje a je proto dobrá naše vědomá přítomnost a propojení se s daným místem, ať už jsme kdekoliv. Mějte oči a srdce otevřené, tyhle věci se nepřipravují dopředu, prostě se dějí TEĎ a TADY.


Autor: Hana Sahhu-arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..