Včera a dnes bylo Elfí sídlo zázemím pro úžasné a hranice běžného spolubytí překračujícího přátelského setkání.

Včera jsme se tu sešly tři. Diamanthea Diamond LightHana Sahhu-arah, Danai Colledge a dnes ráno nás doplnila další hvězdná duše, Helena Houdkova. Podotýkám, že s Hankou jsme se všechny viděly v tomto životě poprvé. Ale opravdu jen v tomto životě…

Konečně Elfí sídlo zažilo naplno to, po čem má duše už dlouho snila. Přirozené setkání sester širší hvězdné rodiny ve spolutvorbě, která probíhala v přirozenosti, pravdivosti, plynutí a otevřenosti informacím a vjemům zevnitř i z venku. V nenucenosti a přitom v takové cennosti..

Docházelo zas k velkým posunům ve vědomí i v poli emočním, kterážto jsou neoddělitelná. Pro každou z nás to byl těžko docenitelný dar.

Takto si představuji „soukromou“ komorní úroveň spolutvoření, předávání vibrací i informací, které nás zas víc otevírají, posouvají a pracují jak na osobní úrovni, tak se stejně tak šíří polem kolem a mřížkou Země a úrovněmi kolektivního vědomí.

Je to jeden ze způsobů tvoření v Nové zemi. Opravdu. Už je to tu!

Celé setkání prohluboval a navyšoval veliký krystalový grid, který jsme společně sestavily hned první den z našich krystalů. Aniž bychom to musely vyřknout nahlas, grid byl určen pro podporu POSVÁTNÝCH PARTNERSTVÍ.

A jak se ukázalo druhý den, tak také pro přijetí zpět zásadní kosmické veličiny, partnerky Boha, která je jeho nedílnou součástí. Veličiny, která je kosmickou partnerkou Světla. Velká Kosmická Matka. KOSMICKÁ TEMNOTA. Černá energie. Ta neviditelná stránka Boha.

Ta kosmická esence, která je živnou podstatou pro ex-istenci Světa. Milující Temnota. Manželka Světla.

NE, VŮBEC SE NEJEDNÁ O TEMNOTU, KTEROU IMPLANTOVALI DO LIDSKÉHO VĚDOMÍ „TEMŇÁCI“ ( také nešťastný výraz..). VŮBEC SE NEJEDNÁ O TO, ČEMU SE BOHUŽEL OBECNĚ ŘÍKÁ TEMNOTA A VLASTNĚ SE MLUVÍ O TOM, CO JE POKŘIVENÉ, ZDEFORMOVANÉ ČI DEFORMUJÍCÍ A NESOUCÍ Z NAŠEHO POHLEDU PUNC ZLA.

TADY MLUVÍM O JEDINÉ A PRAVÉ ČERNÉ ESENCI, KTERÁ NAPLŇUJE PROSTOR CELÉHO VESMÍRU A BEZ NÍŽ BY NEBYLO NIC. TATO TEMNOTA ČI ČERŇ JE ENERGIE BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY STEJNĚ JAKO SVĚTLO.

JE TO POLARITNÍ PROTIPÓL SVĚTLA. JEHO MILENKA A MANŽELKA. MATKA VŠÍ EX-ISTENCE, ZE KTERÉ VYSTUPUJTE DO BYTÍ.

JEJÍ ENERGIE JE NEKONEČNÉ LÁSKYPLNÁ, PROSYCENÁ NEOCHVĚJNÝM BEZPEČÍM. NAPLNÍ, VYŽIVÍ A NASYTÍ VŠE, CO VSTUPUJE DO BYTÍ.

Není Ona to, co nazýváme stíny a temnotu v sobě, ale zato má obrovský potenciál tyto naše temnoty léčit.. jen když ji do sebe vědomě vypustíme, aby prodchnula všechna naše těla.. vyplnila ten prostor mezi světelnými vlákny… zalila jej svou milující černí jako mocný hebký příval té nejpradávnější mateřské podstaty.

NENÍ VIDĚT. JE TAK ČERNÁ, AŽ NENÍ VIDĚT. NEMŮŽE BÝT SPATŘENA. A PŘESTO JE VŠUDE. VŠE VYŽIVUJE A OCHRAŇUJE.

Je tak neskutečně důležitá, láskyplná a silou a bezpečím člověka naplňující, doplňující, že pro jisté mocné porušené a manipulativní entity bylo navýsost důležité zablokovat pro lidské vědomí tuto černou energii bezpodmínečné vyživující lásky, jež dává neochvějnou sílu i bezpečí.

DOŠLO K TOMU VELICE RAFINOVANÝM ZPŮSOBEM. BYLO ZNEUŽITO JEJÍ JMÉNO. NÁZEV JEJÍ PODSTATY. JEJÍ JMÉNO BYLO OBRÁCENO PROTI NÍ.

Ve skutečnosti ta zrada nebyla proti ní, ale proti lidstvu. Kosmická čerň, Kosmická milující všeprostupující Temnota je tu stále. Zrada a podvod byly provedeny na lidstvu, když mu byl odepřen vědomý svobodný (strachem nezablokovaný) přístup k této energii. K této černé energii kosmické bezpodmínečné lásky, k všeprostupující milující vyživující energii Vesmírné Temnoty.

TATO TEMNOTA NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO SE ZLEM A POKŘIVENOSTÍ. TO JEN JEJÍ JMÉNO BYLO ZNEUŽITO, „OČERNĚNO“ (všimněte si, jak všude v jazyce se ten podvod, ta zrada vyskytuje!) ABY SE JÍ LIDÉ BÁLI A PŘESTALI S NÍ VĚDOMĚ KOMUNIKOVAT A VĚDOMĚ PŘIJÍMAT JEJÍ SÍLU A BEZPEČÍ A TVOŘIT S JEJÍ POMOCÍ.

JEJÍ JMÉNO BYLO ZNEUŽITO, PROTI LIDSTVU OBRÁCENO.

ZÁKLADNÍ KOSMICKÁ VŠUDYPŘÍTOMNÁ TEMNÁ ESENCE NENÍ ZLÁ. NENÍ NEPŘÍTEL. NAOPAK! JE TO NEVIDITELNÁ ČERNÁ MANŽELKA SVĚTLA. NEVIDITELNÁ ČÁST BOHA. A JR VŠUDE, VŠE PROSTUPUJE SVOU NEKONEČNOU LÁSKOU.
……
Děkuji hvězdným sestrám za vše, co se tu za tyto dva dny odehrálo. A bylo toho mnohem více, než co je zde psáno.

Ať vše dál do světa srdcí lidských září a pluje. Na paprscích a vláknech Světla a na milujících vlnách Kosmické Temnoty, Jejího Veličenstva Vesmírné Černě, která vše vyplňuje.

Danaí. S láskou i odvahou..


Děkuji za tento příspěvek, který napsala Danaí a přesně mistrovsky vystihla to, co mělo být ve slovech předáno. Hana Sahhu-Arah

One thought on “VELKÁ KOSMICKÁ ČERNÁ ESENCE A SETKÁNÍ HVĚZDNÝCH SESTER”

 1. Moc děkuji za tak nádherné sdělení !
  Běhá mi mráz po těle, když to čtu. Cítím, že to tak opravdu je…. Každý buňka v těle s tím souhlasí!
  Dává to najednou obrovský smysl… a úplně to mění vše od základu… Strach a obavy z neznámého, neviditelného, ze Tmy i Temnoty, vystřídal klid, mír a jistota …..
  Jistota, že všeobjímající Boží Láska a Dobro jsou opravdu podstatou všeho, Světla i Temnoty….
  Někde hluboko jsem to vždy věděla, ale konečně to bylo řečeno nahlas!
  A za to děkuji…. ❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..