Srdečně vás zvu na festival All fest – Alchymistické Litoměřice s tématem Láska, vzájemnost a empatie. Čeká vás ojedinělá atmosféra a úroveň, která se právem řadí mezi nejlepší festivaly s duchovní tématikou v České a Slovenské republice. Ráda jsem přijala pozvání a každý den mě tak můžete potkat na některém z vybraných workshopů.

Na festivalu Allfest bude součástí i prodejní výstava krystalů Arah Crystals a nově vznikající e-shop Krystal Galaxy, kde můžete zakoupit vysokovibrační krystalové náramky, a pak mnoho krystalů, i osobních, které pro vás už jsou očištěné a aktivované v Zdrojovém portále. Budu se velmi těšit na setkání s vámi ať už na workshopech, či u krystalů.


PROGRAM 

17.05.2019, 14:00, Kostel – Posvátná geometrie z krystalů – workshop Hana Sahhu-Arah s Tomáš Kybalion

Aktivace portálu Bezpodmínečné Lásky

ALLfest je o Lásce, vzájemnosti a empatii, a tak společně s lidmi vytvoříme, ukotvíme a aktivujeme krystalový portál bezpodmínečné lásky, který bude součástí festivalu po celé 3 dny. Tento symbol v posvátné geometrii nám bude podporou a v poli bude vysílat vysokovibrační energie bezpodmínečné lásky, ve které je již vše obsažené. Pokud tě zajímají portály, chceš se dozvědět víc nebo přispět svou přítomností k vytvoření krystalového portálu, tak buď i ty aktivní součástí.

17.05.2019, 17:00, Mužská zóna – Rytíři Grálu

Je mi velkou vděčností a ctí, že jsem byla pozvána do Mužské zóny.

Jsi i ty rytíř, kterého v sobě cítíš, jsi volán do mužské zóny, kde v posvátném prostoru předstoupí žena, která má i pro tebe sdělení, které tě může otevřít, rozpomenout si na tvou podstatu a aktivovat v sobě potřebné síly. Rytíři Grálu jsou opět povoláváni, a tak i v tomto prostoru můžeš potkat ty, jež jsou ti tak blízcí.

18.05.2019, 17:30, Park V. Havla – Rituál smíření Mužů a Žen

Nastal čas, abychom se setkali v jednom bodě jako Vědomí Muži a Vědomé ženy a začali spolu tvořit, otevřeli se sobě navzájem v Pravdě a Lásce, a tím je zapotřebí v kolektivním vědomí ukotvit toto energetické smíření mužů a žen a navrácení energií. Pojďme společně rituálně vykonat a ukotvit v poli energetické Smíření mužů i žen, odpustit si a jít ruku v ruce s Láskou a Úctou. Každý svou účastí pomůže k dalšími světelnému otisku, který mohou snadněji následovat další lidé zde na Zemi.

19.05.2019, 14:00, Modrý sál – Propojení a komunikace s krystaly

Prožitkový workshop

Krystaly jsou bytosti, které k nám přicházejí, aby nám pomohli na naší duchovní cestě, jsou to dokonalí Průvodci, Léčitelé, Strážci záznamů a předávají nám hlubokou moudrost Věků. Je jen na nás, jak se krystalům otevřeme a přijmeme je do našeho života, abychom s nimi mohli v Lásce spolupracovat. Na tomto workshopu se naučíme, jak se svým krystalem komunikovat, jak vnímat poselství krystalů a přijímat energie a Vědění, které nám zde v tento čas přinášejí. Pozn.: osobní krystal s sebou


Na festivalu budu celé 3 dny. Pokud by zde měl zájem někdo o osobní konzultaci, napište mi na email hanka@hvezdneduse.cz

S láskou a radostí Hana Sahhu-Arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..