KAŽDÝ MÁ SVOU PRAVDU

V poslední době vidím mnoho statusů a silnou potřebu lidí sdílet své názory, toho jak oni to vidí, jejich postoje na určité věci a JEJICH pravdu. Někdo naopak jako já, nemá potřebuji na tyto věci reagovat, vytvřet o nich názor, zapojovat se do diskuzí, něco obhojovat, obahovat sebe, něco cítit a dělat si na to své pohledy, říkat svou pravdu. NEBOŤ UVĚDOMILI jste si, že jsou nyní požehnáni ti, jenž jsou v bezpodmínečné Lásce, kteří nehodnotí, nedefinují, ale přijímají ? 

PŘIJÍMAJÍ veškeré aspekty života a projevy ZDROJE, neboť VŠECHNO JE ZE ZDROJE – ti kteří toto Vědí, vnímají hramonii VŠECH PROJEVŮ A ESENCÍ, neboť každý SVOU INDIVIDUALITOU právě vytváří CELEK.

Nenásledujte učení ostatních, následujte sebe, nemusíte na věci mít svůj názor a něco definovat, nemusíte se s ničím ztotožňovat, prostě na některé věci nemusíte cítít vůbec nic. Jen svůj vnitřní klid a MÍR. Pochopení všech dokonalých projevů ZDROJE. 

Snímají se iluze všeho a jen pochopení Zdrojových Individualit vede k opravdového propojení – k Jednodě, nepochoení opět k Oddělenosti. 

Ať se neobhajují ti, jenž konají zázraky skrytě a sami, nebo už jejich duše dlouho cítí, že mají konat s davy a býz vidět… Ať pak i ti, kteří konají s davy cítí, že nyní mohou konat v úplné samotě… 

Nyní se vše otáčí, vše je jinak a plyne velmi rychle. Vesmír nás posílá na místa, kde máme být a jsme tam s lidmi, se kterými tam máme být. Ocitáme se v situcích, kde jsme se najednou ocitli a vlastně ani nevíme jak, že jsme v nějaém projektu a ani nevíme, kdy jsme na něj kývli, neboť vše plyne rychle a nemáme naším mozkem ani čas přemýšlet, vše je vedeno naším srdcem Vyššího Já. 

Konejte a buďte tím, čím máte být, pro co jste vyvoleni, ne to, co si sami o sobě myslíte nebo jste si vytvořili jako program o sobě a svůj vzorec. 

V tom všem, co se děje je důležitá LEHKOST, vše jede velmi rychle, ale vše je dokonale vedeno a u všeho je obrovská radost a výdech, světelná POMOC a obrovská Podpora, aby se vykonalo to, co vykonáno být má bez našeho vymýšlení a sebeprojekce. Vykonáno to, pro co jsme byli stvoření.

DŮVĚRA, že i když je to tak všechno moc rychlé a naprostor úžasné, tak důvěřuji v ten krásný Vesmírný Tok a Plynutí, že se můžu úplně povolit, odevzdat a Důvěřovat, 

PŘIJETÍ – přijetí toho, co je obrovské a možná pro nás nepředstavitelné, přijetí toho, že již nastal ten čas těch zázraků, toho na co jsme byli připravování jako Velcí mistři, kteří to mají žít ve svém každodenním životě zde na ZEMI. 

Shoď veškeré své masky a iluze o sobě samém, svou SEBE – PROJEKCI, která také byla hrou a už KONEČNĚ PŘIJMI TO A LEŤ ! 

V Jednotě, S láskou a hlubokou vděčností za každého, kdo je Tím, kým Je,

Hana Sahhu-Arah

2 thoughts on “Co sis sám vytvořil X Co máš skutečně žít ?”

 1. Ďakujem Hanička,
  veľmi pekne ďakujem,
  píšeš mi úplne z duše.
  AN ANASHA
  Srdečne pozdravujem
  a bozkávam z Pašmanu.

  Marieta

 2. Souzním a zárovreň díky za připomenut milovaná, ať se toto integruje do našich každodenních životů naplno <3
  Moc zdravím :-*

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..