Přišli jsme vám předat světelnou stopu, kterou jsme sami prošli, a která je nyní otisknuta do krystalické mřížky Země, a tak se dostává do kolektivního Vědomí lidstva. Jako informace, že existuje způsob, jak se vyvázat z této hry.

Klíčem je spojení s vaším vyšším Já, které nese veškeré informace, které potřebujete k tomu, abyste se OSVOBODILI.

Osvobodili z metrixu iluzí a her.

Iluzí, jenž jste na Zemi přijali za pravdu a myslíte si, že TO je realita.

Odehrává se obrovská hra a mnohé zraky hvězdných bratrů a sester se na vás upírají. Máte naši podporu a my ve vás věříme. Že pochopíte smysl této hry, jenž se odehrává na vaší Zemi, ve vaší dimenzi.

Už od 2.2.2022 padly významné, vystavěné agregory a trvá nějaký čas, než se to propíše do hmoty, vaší reality. Věřte však, že jsou vedeny kroky k tomu, že se mění celá hra. A pro mnoho bytostí je nyní snazší vnímat, CÍTIT, PRAVDU. Ať je tato bytost na jakékoliv úrovni Vědomí.

Otevření mnohých lidí je a bude velmi rychlé, u mnohých mohou nastat zmatky, neboť jim to zboří celou realitu, ve které žili. I zde je vás úkol v propojení, sounáležitosti a bezpodmínečnosti. Být tím světlem a informátorem pro ostatní. Stačí, když tito lidé uvidí, že v tom nejsou sami a je to přirozený proces Vzestupu.

Kvantové probuzení již nastalo a u mnohých dále nastává a je čas, abyste se propojili se vzpomínkami vašeho Vyššího Já, a pochopili tak další souvislosti na vaší cestě Duše, abychom se brzy mohli opět se setkat v úrovních, ve kterých už jsme se na Zemi setkávali… Čekáme na to stejně jako vy… 💙

Každý by měl přijmout svou zodpovědnost, a pak již nebude nikdo, kdo by s vámi manipuloval, neboť vy jste ti, kteří mají lézt PRAVDU, aby hra skončila.

Přijala Hana Sahhu-arah od 7 sester (Plejády)

Posvátná geometrie Letního Slunovratu je tvořena z LEMURSKÝCH křišťálů, jako nositele paměti, kdy jsme ještě na Zemi komunikovali s hvězdnými bratry a sestrami, dále ve středu velký křišťál propojený se sedmi sestrami (Plejády) dále pak velké zlaté pyrity a pyritové krychle jako nositeli zlatých paprsků, zlaté záře a energie hojnosti, kterou slunovrat dává. Dále DNA křišťálové špice a zelené malachity.

Krystaly z této posvátné geometre Letního Slunovratu budou k prodeji zítra na stránkách www.krystalgalaxy.cz aby pomohly lidem navázat propojení s vyšším Já a otevřít tak galaktickou paměť v sobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..