Mnoho lidí hledá své poslání a věří, že až ho najdou, změní celý svůj život. Jak ale má přijít poslání, když neděláme, co chceme, nejednáme podle svého srdce, tudíž nejsme plně sami sebou…

Myšlení často přenecháváme druhým lidem, televizi, časopisům nebo médiím, které nám doporučují, co dělat, jak zdravě jíst a co si musíme koupit. Nebo se necháváme ovlivnit rodinou, kamarády. I když to může být pro někoho těžké, nenechat se ovlivňovat těmi nejbližšími, které opravdu milujeme, musíme si uvědomit vlastní sílu a sebehodnotu. Mít úctu a respekt sami k sobě. Tam to totiž vše začíná.

Vědět, že pouze my jsme zodpovědni za náš život, naše zdraví a štěstí.

S E B E L Á S K A. 

Každý jsme tak jiný. Každý má jiné poslání, jiné cíle, vize. Každému se líbí něco jiného. A to, co platí pro všechny ostatní, zkrátka nemusí platit pro vás. Ukažte sobě i světu svoji výjimečnost, už nechtějte zapadnout.

Vykročte z těchto omezení ostatními a zamyslete se nad svým životem. Je nyní přesně takový jaký byste ho chtěli mít? Víte, co chcete? Nepochybuji o tom, každý ví, co chce, co cítí jeho srdce…a ať už tyto vize můžou být jakkoliv bláznivé, pokud jsou z vašeho srdce, tak věřte, že jsou pravdivé. Pusťte se omezení, které si sami dáváte, že je něco nereálné nebo že teď to ještě nejde, že nemáte kome sebe správné lidi, dostatek peněz, nemáte čas, stop, stop, stop!

NEMÁM = tvé přání je mi rozkazem. Jste v pocitu, že nemáte a věnujete tomu svoji energii. A za slovem nemám je většinou NECHCI, kde se může v tomto slovu spíš ukrývat strach. Strach z nového, z té síly, která vás čeká, ze zodpovědnosti za svůj život a všechny ty změny, které to přinese. Nový život. Pro co jste se ale jako duše rozhodli? Ptám se vás znovu, jak chcete žít?

Z mého slovníku nyní dávám pryč slova NEMÁM, MĚL/A BYCH, POKUSÍM SE, NEMŮŽU. 

Zato je nyní nahrazuji slovy: MÁM ZÁMER, ŽÁDÁM, CHCI, TVOŘÍM, DĚLÁM, MANIFESTUJI, ZPŮSOBUJI.

A opouštím od strachu být sám sebou. Tento strach nyní odevzdávám, TEĎ! Vím, že chci být sám sebou, žádám být sám sebou, chci plně projevit sám sebe. Ukázat, kdo skutečně jsem.

Tím, že příjmeme a projevíme sami sebe, příjmeme všechny části našich Vyšších Já a pocítíme toto úžasné a dokonalé spojení. Budeme v souladu se sebou, ale i celým Vesmírem, který chce, aby jsme měli vše, co potřebujeme a co nás dělá šťastnými. Jen čeká na nás, na to až přijmeme svoji sílu, sami sebe a začneme tvořit a plnit si své sny.

A tak se staň.


Autor: Hana Sahhu-arah

 

One thought on “Být v souladu sám se sebou”

  1. zdravím Sahhu-Arah

    máte naprostou pravdu děkuji konečně jsem si uvědomil co skutečně chci děkuji vám mnohokrát 🙂

    -Falc Boris

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..