Na mnoha místech, kde před dávnými dobami byly aktivní portály, je zvýšený tok energie, o kterém velmi dobře věděli a používali je Mistři na Zemi. Mnoho dalších vnímavých lidí praktikující duchovní cestu tuto energii cítilo, viděli ji a často se na takových místech scházeli a rituálně pracovali.

Portálů a jejich významů je na Zemi opravdu mnoho, některé udržují vibrační spojení místa, některé stahují pro Zemi nové kódy a energie, které zde ukotvují, některými je odebírána energie na místa ve Vesmíru, kde jsou ukotvena, některými portály se dá procházet do jiných pater – prostorů a jiné slouží pro návštěvníky z jiných planet. Je opravdu mnoho portálů a mají mnoho účelů, avšak portály, které byly kdysi aktivní a dneska fungují v mála procentech nebo jsou uzavřené, se nyní znovu aktivují. Jejich aktivací vysílají paprsek světla na místo určení, kde se dostane zpráva, že portál je opět aktivovaný, vše je dokonale naplánováno a toto se spouští přesně v určený čas nebo při určité vibraci daného místa – portálu.

Portály, které se stanou na Zemi znovu aktivní a již se tak děje, tak s sebou také otevřou energie, které v té době byly aktivní. Otevře se dávná Moudrost, dávná Spojení, Kódy a Energie, která na Zemi v určitých obdobích byla, to vždy spustí velký příval energie, který můžete i fyzicky pocítit.

Mnoho z míst, kde byly velmi silné portály, lidé označovali symboly nebo zde začali stavět kostely, chrámy, zámky, a tak i díky různým symbolům došlo k pokřivení a ohraničení energie těchto portálů nebo energie začala sloužit k úplně jiným účelům.

Mnoho z portálů proto bylo Vyšší Světelnou Radou i z bezpečných důvodů uzavřeno. Některé poprtály však byly propojené a fungovaly spolu v synergii. A tak, pokud byl narušen jeden portál, okamžitě to narušilo chod dalších portálů. Pokud byl jeden uzavřen nebo ohraničen, poznamenalo to i další portály. Tyto portály, které jsou součástí dalších portálů nyní budou opět aktivovány. Pokud jsou na místech, kde je tato energie držena, ohraničena, budou vznikat přírodní katastrofy, požáry, zemětřesení, aby se tato energie opět mohla uvolnit a sloužit k daným zdrojovým záměrům.

Ženy jste povolávány na Krétu, nyní je načase opět aktivovat portály, které jsou pod vodou a které slouží k přístupu do vnitřní Země. Portály, které jsou napojené na Zemské a Kosmické krystaly, portály, které slouží k putování časoprostorem a také pro vstup nových bytostí na plentu Zemi, neboť tato doba příchodu se velmi rychle blíží a portály pro ně slouží jako silný energetický bod, skrz který mohou snadno projít do této hrubší formy, která na Zemi je.

Právě jeden z portálů na Krétě, který vám oznámíme až na místě, je propojený s dalšími portály právě v této synergii a je na čase ho aktivovat. Je propojený s portálem na Ibize, v Japonsku, Mexiku, na Antarktidě, na Sibiři. Na Sibiř je vyslána také skupina, které portál v brzké době aktivuje, v Mexiku, na Ibize a Antarktidě je portál aktivní, ale čeká se na spuštění, všech portálů. Stále však Inteligence skládá skupinu do Japonska, kde je jeden z prvotních portálů, kde jsme i my, Arkturiáni prvně na Zemi sestoupili.

Na Krétu jsou povolány kněžky, jež každá nese svůj výjimečný dar a umí pracovat s jinou esencí, ty, které umí pracovat s krystaly a jejich leaserovými paprsky, kněžky, které pracují se Sluncem a slunečními paprsky a kódy, kněžky, které ovládají živel Vody a jsou její součástí, voda je jejich druhým domovem, ze kterého vzešly. Kněžky, které dokáží být právě teď na mnoha místech v různých časech i prostorech. Nyní nastal čas vašeho opětovného setkání a společné práce pro tento Vyšší účel.

Děkujeme vám, neboť toto vše mohou vykonat pouze lidé ve fyzických tělech a vy jste vedeni. Děkujeme, že nás slyšíte a konáte vše pro Vyšší Záměr, Vyšší Dobro.

S hlubokoku vděčností k vám lidem Arkturiáni s Hana Sahhu-Arah
2-5-2019 v 12:00
—–
Krétu nyní odhlásila jedna žena, pokud cítíš, že máš být také součástí skupiny žen a být při této práci, napiš na info@hvezdneduse.cz
Více informací o pobytu: http://hvezdneduse.cz/bozska-kreta-2019-pobyt-u-more/

4 thoughts on “Arkturiáni: Aktivace portálů a jejich význam”

 1. Mila Hanicko,
  Pokud ja patrim mezi ty zeny, ktere maji na Krete pracovat, rada pojedu. Jsem zacatecnik, co se tyka prace s krystaly. Staram se o starou a nemocnou maminku, takze nemam moc prostor ani energii na trenink.
  Citim, ze nyni nejsem ani ve sve plne sile.
  Pokud patrim mezi „Ty zeny“, ktere maji na Krete pracovat, pojedu.
  Ty vis Hanicko, zda tam patrim anebo ne.
  Pobavim se jeste dnes o tom se svym partnerem.
  Dekuji Ti za odpoved.

 2. Hanka som na ceste. Za poznaním , za pomocou našej matke Zemi. Ak sa majú spojiť Naše cesty ,tak sa tak určite stane. Nie len na Kréte. Ďakujem za odpoveď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..