Sdílím s vámi skrze krystal předání a energetické sdílení s Archandělem Urielem, jenž se mi zobrazil v krystalu jako zlatý plamen. I vy si skrze krystal můžete navnímat hologram a zprávu, kterou jsem přijala, která ale nezná čas, ani prostor a může být i teď a tady u vás jako světelná sdílená stopa. Krystal nese zároveň otisk kódu 6633.

,,Můžeš pocítit zlatý krystalický plamen jako silné, zářící Božské jiskřivé Světlo, které jen svou pouhou přítomností léčí a dotýká se hluboce tvé Duše.
Světlo, které v tobě otevírá tvou pravou podstatu a vyvolává vzpomínky ukryté hluboko v tobě, okamžik Uvědomění, záblesk čistého Světla, který tě vrátí zpátky do té Pravé reality, aby ses dostal zpátky do božské Přítomnosti Teď a Tady a tím uzřel a pocítil své Světlo…
Tímto světlem jako by z tebe spadly veškeré vrstvy iluzí a pochybností, které možná řešíš…aby sis tímto světlem rozpomněl na ty skutečně důležité a podstatné věci.
Na to, co je Pravda, která se ukrývá ve tvém nitru, je zakódovaná ve tvé Zdrojové DNA, je tam a vždy bude, i přes veškeré vrstvy, iluze, které jsi přijal. Jdi do té hloubky, do Srdce tvé Duše a tam ve tvém vnitřním Vesmíru nalezni otisk Pravdy.
Nenech se svádět z cesty nepravými informacemi nebo nalháváním sám sobě, neukazuj prstem na ostatní, nestěžuj si na osobní, nevyvolávej smutek, ani hořkost a zlost nad situacemi, které tě možná jen zbytečně zaměstnávají, berou ti energii a tě stále odklánění dál od Pravdy.
Od té hluboké pravdy, kterou máš uvnitř sebe.
Ač můžeš všude kolem sebe cítit chaos, máš vekou výzvu pak uvnitř sebe najít klid a mír ke všem zúčastněným bytostem hrající své role v tomto plánu projektu Země.
Ve světle Božské Přítomnosti Zlatého plamene, nalaď se sám na sebe, na svůj Zlatý střed, tvojí Duši, kde vládne nekonečná Dobrost a Láska. Odevzdej v tomto plameni veškeré energie, které tě opět na chvíli mohli odklonit od tvého Světla, od toho, kým ve skutečnosti JSI…
Uriel

✨ s láskou a poprvé v kontaktu s touto Božskou zlatou přítomností pro vás Hana Sahhu-arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..