Konečně s vámi mohu sdílet posvátnou krystalickou geometrii podzimní rovnodennosti, která vám i takto ze symbolů může odkrýt aktuální témata, která jsou nyní v poli.

Podzimní rovnodennost jak už napovídá název je o ROVNOSTI, harmonii, která se projevuje jak v našem vnitřním světě – tím, co uvnitř sebe vnímáme, řešíme, nad čím přemýšlíme, kam posíláme své myšlenky a svou energii a tím, co se projevuje ve světě vnějším, toho, co nás obklopuje, co se nám skrze lidi zrcadlí z vnitřního světa, ale jsou to také kolektivní energie a zemsko-kosmický tok, který v této úrovni, realitě a dimenzi plyne… a jehož jsme zkrátka součástí.

Můžeme sedět doma, skryti, nevycházet moc mezi lidi, být v přírodě, se zvířaty v klidu, zaměřovat se jen na pozitivní věci a myšlenky, ,mít svůj dobrý svět, být ,,chráněni,, a vnímat, že vše má smysl a vše je kolem mě v souladu, neboť jsme v soulady MY SAMI VNITŘNĚ…

Ano, tohle je realita, která se zrcadlí, ale máme přijmout i PRINCIP, který zde je a to je ten zemsko-kosmický tok, kolektivní energie Lidstva, kterého ať chceme nebo ne, jsme zkrátka v této úrovni, v tomto těle, v této dimenzi součástí. A tak pokud s tím vnitřním klidovým nastavením vyjdeme ven mezi lidi, do této kolektivní energie, ta na nás bude působit, protože jsme její součástí. Mnoho lidí se straní ve svém klídku a tichu, přispívají míru, ale iluzí jsou odděleni od reality, která tady probíhá.

A tak mnohým přijdou zkoušky této HARMONIE – VNITŘNÍHO A VNĚJŠÍHO SVĚTA. Mnozí z klidu budou povolaní do kolektivních, zemských, lidských energií, aby si uvědomili více toho, co se skutečně děje a co tady probíhá. Mnoho z lidí si zase z celoživotního kolektivního a strukturovaného zaměstnání odpočine, aby našlo vnitřní klid….

Je to také Princip uvědomění si ROVNOVÁHY mezi MUŽSKÝM a ŽENSKÝM principem, který zde na Zemi jede už nějakou dobu, jen se nyní dostává do hlubší úrovně.

Úrovně, která je přímo napojená na naše fyzická těla a oblasti v těle, které jsou: ublížením, strachem, či nedůvěrou stáhnuté. V hloubce se budou spínače u každého individuálně otevírat další záznamy pro pochopení a vykonání potřebných kroků, kde se přiblížíme více k Harmonii mužsko-ženského principu.

Jakýkoliv posun, i malé uvědomění, je tím velkým, potřebným krokem. Protože ten CÍL je právě ta CESTA.

Podzimní rovnodennost je to období hlubokého ponoru, který s počasím a energiemi sestupuje. Jdeme do míst a bran, kde se nám přes to aktivní Slunce a léto moc nechtělo a ani na to nebyl moc prostor. Jdeme do hloubky svých pocitů, do hloubky svých strachů, do hloubky pochopení úrovní toho, co máme v sobě, ale také toho projeveného, toho, co nás obklopuje, čehož jsme součástí…i kolektivní energie, kde vyvstávají nátlaky, pochybnosti a působí na naše základní hodnoty propojené doslova s přežitím… působí na naši stabilitu, na finance, naše domovy, práci a dostatek surovin pro naše běžné fungování…

Od strachu pak nastupuje DŮVĚRA, která nám otevírá dveře a pochopení VYŠŠÍHO PRINCIPU Země a Kosmu, že tam, kde jsme mohli vidět katastrofu a předtím strach, teď vidíme jasněji plán Země – Zdroje a cítíme důvěru v toto vyšší Vědomí. I do těžších životních situací přichází klid a místo nátlaku je zde výdech.

Tímto prahem DŮVĚRY musí stále projít kolektivně mnoho lidí, kteří ač VĚŘÍ, jejich fyzického tělo stále nese sevření a strachy a tím nejsou dostatečně povoleni – OTEVŘENI potřebným energiím, které by skrze ně mohli prostupovat a začít VYŽIVOVAT vaše KRYSTALICKÁ – SVĚTELNÁ těla… Mění se těla a mění se i strava, pokud ale bude ve vašich tělech stále strach, tato světelná výživa, kanál osobního portálu nemůže plně proudit a být alespoň v takové části, která vám pomůže vstoupit do další úrovně vědomí…

Pracujte tedy se svým strachem a také s otevřením se důvěře především přes vašeho fyzického tělo. Vaše Duše je dokonalá, vaše Vyšší Já má veškeré tyto informace a nepotřebuje již další důkazy na to, co víte, že nastane a má nastat… jen vaše těla jsou neprůtoková sevřením a strachem, kde světlo ve své dávce nemůže projít, a tak nastat i proces další Rekalibrace pro váš Vzestup na další úroveň, který je tolik potřebný.

Stále a dokola se opakujeme a opakujeme. Stále vám připomínáme, že to tělo pro tento Vzestup je klíčové. Vaše Vyšší Já, Duše je dokonalá právě teď, i když si na to nevzpomínáte. Jen tělo potřebuje navýšit a nechat projít tak silné světelné energie, neboť se čeká na vás… a my vám to budeme připomínat tak dlouho, nee dokud to pochopíte, protože už to víte, ale do té doby, než k tomu podniknete kroky a uděláte ty změny fyzicky.

STÁT VE SVÉ SÍLE

Můžete projít bránu strachu, můžete mít důvěru, ale další fází pro některé nastává, že nerozpoznáte Pravdu mezi Iluzí, Naivitou, ale také Katastrofickým scénářem. Stále mnoho z vás spoléhá na ostatní, hledáte informace ve skupinách, energii plýtváte na spekulace, předpovědi budoucnosti a věcí, které se nestanou.

Stále více lidí je odváděno od sebe, od svých pocitů. Skrze propojení se s tělem a se Zemí – Zdrojem.

Někteří neví, jak by vůbec měli cítit. Když se zeptají sebe, jak by měli cítit to ANO a to NE…
A víte jak to zjistíte? Napíšete si o radu do skupin dřív, než se pokusíte na to přijít sami? Co kdyby se vypl internet i síť, na koho by ses mohl obrátit? Na nikoho – pouze na SEBE. A tak mnohé zkoušky a situace, které ti nastanou, povedou k tomu, aby jsi to pochopil a začal ze sebou něco dělat. Zkoušky budou ti velkým darem.

To, že to nyní zkusíš na 3 sekundy a hned odvětíš, že ti to nejde? Že to vzdáš dřív, než vůbec začneš? Co potřebuješ pro to, aby sis uvědomil, že přijde situace, kdy se budeš musel spolehnout na sebe, že budeš CHTÍT převzít ODPOVĚDNOST, VZÍT si svou SÍLU ZPĚT a KONAT…a je na čase, aby jsi již začal.

A můžeš začít tím nejdůležitějším a pro vás tak jednoduchým, že mu nedáváte tolik pozornosti – propojením, ukotvením svého portálu/těla/Já Jsem v Zemi.

Tato neukotvenost nahrává ASTRÁLNÍMI NAŠEPTÁVAČŮM, kteří jsou v této době tak moc aktivní. A také vás neukotvení přirozeně odklání od zarovnání do Božské osy: Zdroj – Já jsem – Země / Země – Já Jsem – Zdroj, a tím zaktivovaný osobní portál – sloup světla, který se tímto přirozeně vytváří.

V neukotvení se Zemí vycházíte spíše ze sebe, ze svých představ, iluzí, myšlenek, strachu, ublížení a z především ega, kde je velmi snadné propojit se s astrálními našeptávači, jenž se mohou velmi efektivně vydávat za světlo. Zapněte své kontrolky, ale také si uvědomte, že ukotvení je absolutní základ, na který je potřeba myslet.

Toto propojení se Zemí a sebe a Zdroje vám sepne ,,selský rozum,, kdy jasněji budete vnímat to, co je Pravda, co se mnou nějak vnitřně rezonuje a to, co se mi zdá z cesty a prostě mimo, kde mi něco nehraje, nebo kde cítím chlad. Nemusíte chápat přesně proč, ale tato rezonance tam bude…

Takže podívej se pravdě do očí, jak na tom jsi. Co děláš pro to, aby jsi cítil, věděl… začni KONAT ještě dnes.

Zkus to a pátrej, hledej a zkus to znovu, znovu a znovu, dej si ten ČAS, tu ENERGII, tu PRÁCI, tu VŮLI, že ZAKTIVUJEŠ svého TVŮRCE, aby jsi na to PŘIŠEL, aby jsi to konečně VĚDĚL / CÍTIL ! Ty sám… ten pocit síly a svobody. Zaktivování Božské Jiskry, části Boha/Zdroje, kterou sám JSI.

PŘICHÁZÍ v hloubce čas osobní PRAXE, nalezení harmonie mezi VNITŘNÍM a VNĚJŠÍM SVĚTEM, mezi tím, co plyne ve mě, ale také to, co se celosvětově děje a jsem toho součástí. Pozoruji to a vnímám DŮVĚRU ve Vyšší Vědomí. Věci vypadající jako ty nepříjemné PŘICHÁZEJÍ pro ZMĚNU a já v tom vidím DOBRO a dokonalý záměr. DŮVĚŘUJI a skrz své ukotvení rozeznávám své POCITY – srdce, které mě vede k Pravdě, skrze ukotvení vnímám Pravdu nad ILUZÍ a NAŠEPTÁVAČI astrálu…

Hana Sahhu-arah s rodinou Světla

POSVÁTNÁ GEOMETRIE Podzimní Rovnodennosti a KRYSTALY nesoucí tento stáhnutý odkaz budou k prodeji 28.9. od 22 hodin na www.krystalgalaxy.cz

V geometrii Světelné křišťálové sloupy, pracovní energetické hůlky, citrínová lebka, Tanzanit, jantary, diamantové ametysty, ametystová žezla, pyrity, lemurské křišťály, černé turmalíny, růženíny, selenitová, křišťálová a záhnědová srdce, zelené fluority, lepidolity a modré opály.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..