AKTIVACE MULTIDIMENZIONÁLNÍHO VĚDOMÍ

  1. 11. 2018 (1-11-11)

Je na čase začít chápat sebe z Vyšší perspektivy. V tento den 1-11-11 jsou vysílány energie, kódy a informace, která nám pomohou rozšířit naše vnímání až za hranice, které jste si mnozí zatím nedokázali ani představit. Dochází k aktivaci naší buněčné paměti, dochází k přijetí nových kódů, energií k vzájemnému rozpomínání si na svou Celistvost. Dochází k procítění naší velikosti a Zdroje nás samých.

Nové energie nesoucí informace k Aktivaci multidimenzionálního Vědomí. Zkuste si zavřít oči a nacítit se dnes na náš život tady na Zemi, na to, jak využíváme svoji sílu a svůj potenciál jako Tvůrce naší reality. Uvědomte si, že vlastními činy, slovy i myšlenkami vytváříme naši realitu a jen my sami si ji nyní můžete udělat takovou, jakou budeme chtít a bude také v souladu s úkolem naší duše. Pociťte svoji velikost za hranice této reality, kde i právě teď v tuto chvíli jste i na jiných místech a v jiných dimenzích. Nyní v tuto chvíli se můžete napojit na vaše Vyšší Já v jiných dimenzích a předávat si a stahovat energie a vědomosti, která jako jeden Celek nesete. MULTIVĚDOMÍ.

V tento den dochází u mnohých k určitému restartu a především aktivaci Multidimenzionálního Vědomí. Pro mnohé z vás je to krok na Vyšší úroveň Vědomí, na to, že uvidíme sami sebe a situace z Vyšší Perspektivy a budeme mít větší nadhled na události, které se nám dějí…Kam až se dokážete dostat a s čím vším se dokážete ve Vesmíru – dalších Vesmírech spojit? Zažít pocit, že se na okamžik stanete úplně vším? Vědomí je neomezené…omezujeme ho pouze mi sami.

Připouštím a Přijímám, že jsem Multidimenzionální bytost. Cítím svoji velikost a sílu, kterou disponuji a kterou užívám pro Nejvyšší Dobro a Lásku. Nyní žádám o aktivaci mé buněčné paměti, aktivaci mého Multidimenzionálního Vědomí. JÁ JSEM.

Krásný čas vám všem, Hana Sahhu-Arah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..