Spolutvoření a aktivace mezigalaktického krystalového portálu na letní slunovrat 21.6. v Libočanech

vedeno Tomáš Kybalion a Hana Sahhu-Arah

Tomáš byl veden k tomu, aby sestavil jisté zařízení, a tak začal tvořit, i když neznal budoucí výsledek a účel toho všeho. V rámci studia Posvátné geometrie a různých spojitostí obdržel rozměry a postupně mu přicházely informace k sestrojení. První zářič, krystalická bytost je již dva roky oživená a ovlivňuje svojí esencí vše do širokého okolí.

Nový projekt a jeho plány přišly ve vhledech postupně kolem konce října 2018, kdy Tom pochopil hluboké propojení nás a astrologie a zároveň spojení hudby a posvátné geometrie … Novým projektem se stal Mezigalaktický portál … postupně mu vše dávalo větší a hlubší význam a všechna propojení jeho několika letého učení v různých oborech se najednou spojili v jeden celek.

Jak již mnozí ze své zkušenost víte, synchronicita a její dokonalé propojení v čase a prostoru nás vždy fascinuje. To, co by naše mysl ani v nejdokonalejší variante nevymyslela, se stane skutečností… A takto Tomáše nedávno oslovila Hana Sahhu-arah , aby společně s ní vytvořil na festivalu AllFest v Litoměřicích portál Bezpodmínečné lásky v tvaru posvátné geometrie a za pomocí krystalů. Po zkušenosti z tvoření Tom cítil, jakou roli v příběhu Mezigalaktického portálu má právě Hanka. Skrze její Vědomí přichází aktivační klíče a její nacítění na časoprostor otevírá spojení s hlubokými kouty vesmíru. Ona je ta, která má spoluaktivovat s Tomášem tento portál.

Přišla informace, že akce má být veřejná, do samotného projektu spolutvoření nechť jsou zapojeni všichni, kteří cítí být součástí této velké události. Mnoho z vás také tím, že posíláte kameny, krystaly, které jsou s vámi nějak propojené a budou tvořit kořeny portálu podle vašeho znamení zvěrokruhu a vaší esencí pak i přímé napojení na vaší galaxii, váš domov, to odkud jste…

Tvoření bude probírah od 9 hodiny ranní a samotná aktivace mezigalaktického portálů proběhne večer v 17: 55 v čas slunovratu.

Bude použito 22 vysílacích antén, které bude tvořeno z 10 oboustranně zakončených krystalů křemenu a 12 krystalů aquamarínů. Vše bude propojeno posvátnou geometrií Kubooktaedrem, který je též nazýván vektorovou rovnováhou. Celý prostor kruhu bude rozdělen do 12 sektorů podle znamení a dále v každém znamení 12 mini sektorů, které tvoří jednu oktávu. Vše bude ještě ovládáno pomocí zvuku a jeho harmonickým sladěním podle frekvencí, které Tomáš propočítal a ladí se vším, co nás obklopuje a s celým hlubokým vesmírem.

S pokorou, úctou, láskou a harmonií v srdci  se na vás těší Hana Sahhu-Arah  a  Tom – Kybalion – Bílá Vrána

Místo: Libočany 196

Datum a Čas: 21.6. 2019 spolutvoření začíná od 9 hodin

Aktivace portálu v 17:55 (prosím přijďte alespoň min. 1 hodinu před aktivací, ať se společně naladíme)

Cena za akci je 100 korun (malé občerstvení) + dobrovolný příspěvek dle vlastního pocitu

S sebou: osobní krystal, láhev na vodu, komu nestačí malé občerstvení, ještě nějakou svačinou s sebou 🙂

Bude možnost přespání jak na pozemku ve stanu a nebo za 100 kč v místnosti, který je určen na semináře. V tomto případě napište na: 777132394@seznam.cz

One thought on “21.6. AKTIVACE MEZIGALAKTICKÝ PORTÁL”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..