Bránou rovnodennosti na zem dopadají ve své zesílené energii světelné paprsky Vědomí. Zlatý déšť, který se snáší z nebes dolů k nám, na naše těla a zahaluje tímto zlatým prachem celičkou Zemi.
 
I naše těla jsou formy energií, žádná pevná hmota, ale máme vlastní světelný Vesmír, kde tyto světelné paprsky stávají se naší součástí, pokud jsme jim otevřeni, prochází námi a putují na místa, které působí v našem těle jako spínače, pronikají a stávají se součástí našich DNA, v našem dokonalém těle nám mohou předat informace nebo doplnit částečky informací, kódů, které nám chybí k tomu, abychom uzřeli jasnější obraz SEBE SAMA jako Božského Světla v Nekonečnosti Vesmíru.
 
Božského paprsku Vědomím, kterým právě teď JSI. Jsi na Zemi, která je součástí velkého Galaktického plánu, kde se celá galaxie má pozvednout v lehkosti a přirozenosti jako přirozený vývoj všech bytostí, vědomí planet, galaxií, vesmíru.
 
Vše směřuje k posunu Vpřed. Každý den veškeré formy života po celém Vesmíru učí se z předchozích zkušeností a posouvají se vpřed. Nikdy nejdou zpátky, i když se nám to tak může zdát. Každý krok jakýmkoliv směrem je zkušenost, díky které se posouváme. Posouváme se všichni společně. Posouváš se ty, posouvám se Já, posouváme se my a posouvají se i ti, o kterých si myslíte, že ne.
 
Brány jarní rovnodennosti nám připomínají ve svém světle Vědomí, jenž dopadá nyní na Zemi, především energii Rozpomínání a ROVNOSTI.
 
Jsi Vědomím, jenž přijímá veškeré projevy Vesmíru? Vědomí, které chápe zkušenosti a cesty ostatních v projektu Země, kteří možná ve tvých očích nedělají ,,dobro,, pro lidi a pro systém? Přijímáš jejich zkušenost, jejich silné ego, které si chtějí na této planetě zažít, protože tady mohou? Nebo jako jiní posuzuješ, hodnotíš, kritizuješ a nepřijímáš tak zkušenost a cestu těchto bytostí?
 
Co tedy pro tebe znamená bezpodmínečnost?
 
Slyšel jsi příběh, že mnoho světelných pracovníků na sebe bere tyto nelehké např. politické pozice, aby svým konáním v LIDECH probudili VLASTNÍ touhu konat, převzít ODPOVĚDNOST za svůj ŽIVOT, aby konečně našli sílu umět říci NE, postavit se za vlastní PRAVDU…Neboť není to o ostatních, už je to o nás.
 
Pokud se díváte pouze z lidského hlediska, můžete uvíznout v této hře, avšak ta má daleko od Pravdy Zdroje, který chtěl poznat sám sebe a veškeré své projevy. Projevy černé a projevy bílé. Co vše je možné…kde až jsou hranice této bílé, kde až jsou hranice této černé…?
 
Odpoutej se od těchto her, už tolikrát jsi to dokázal, od toho metrixu, který je velmi silný, ano velmi silný a velmi rychle nás mnohými prostředky dokáže rychle vtáhnout zpět, nepozorovaně do této hry.
 
Sejmi ze sebe vlákna, které tě drží vidět Pravdu z tvého Posvátného Já, které je součástí Zdrojového Vědomí.
 
✨ Vyjdi v tyto dny Rovnodennosti na Slunce a nechej na sebe dopadat tyto zlatavé částečky světelného zdrojového Vědomí. ✨
 
– Pociťuj, jak na tebe lehounce dopadají částečky světla, jak tebou prostupují, jak se stávají součástí tvého Vědomí, tvého Božského Já.
 
– Že v tobě přenastavují na aktuální a Zdrojové energie celý tvůj systém, celé tvé Vědomí.
 
– Můžeš si to představit jako hologramový (geometrický – zářivý) otisk, který tebou prostoupí a ty uvidíš, v čem se ten tvůj otisk liší… tvé Vědomí spustí informace a signály do všech částí, do všech orgánů, buněk a podle tohoto Nového otisku Vědomí se přenastavíš a JSI.
 
🤍 JSI BOŽSKÝM ZDROJOVÝM VĚDOMÍ. 🤍
 
Tak jako Já, tak jako ostatní. My JSME.
 
S láskou Hana Sahhu-arah
 
22.3. od 14 hodin budu mít společně s Mab Junga Elohí živé vysílání s názvem Cesta Rozpomenutí, odkaz najdeš na Facebooku nebo poté záznam.
Na obrázku portálová geometrie Rovnodennosti – uvnitř arkturiánský katedrální vodní citrín a záhněda, černé turmalíny + velký krystalický turmalín, pyrity, žluté fluority, oboustranné křišťály..
 
Krásné dny rovnodennosti všem <3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..