Rituál Jarní rovnodennosti v Praze.

Meditace, Iniciační brána Rovnosti, posvátná geometrie Vyrovnání a bezpodmínečné lásky, portál Vědění

Rituál jarní rovnodennosti bude o Rovnosti – Rovnováze.

Světlo a tma se stávají jednou Polaritou, a tak nastává Rovnováha. Nastává 12 hodin Světla, 12 hodin Tmy a zároveň je to okamžik a bod, kdy vstupujeme do světla.

V tento čas cítíme, jak je potřebná rovnováha mužského a ženského principu. Je na čase tyto energie uchopit nejen v sobě, ale také jít ruku v ruce a bok po boku jako muž a žena v nejčistším záměru v nejčistší Lásce a Pravdě. Tato Rovnost bude ukotvena a zesílena v koletivním vědomí, kdy poté dochází k rovnosti v Projeveném.

V meditaci se spojíme Sami se sebou, kde poté budeme jednotlivě vstupovat do iniciační brány Rovnosti, kde dojde krystalem k aktivaci srdeční čakry a zároveň budeme posvěceni vysoko-vibračním olejem „Rovnosti“, který vznikl speciálně pro tuto událost o poslední úplňkové noci.

Poté vstoupíme do posvátné geometrie Vyrovnání a geometrie bezpodmínečné lásky a na závěr do portálu Vědění, kde se budou předávat a načerpávat veškeré energie, informace, zasvěcení a veškeré Vědění, které si v danou chvíli vy sami jako Darem můžete přijmout a v sobě aktivovat.

Bude to velké, jste připraveni?
Těšíme se na vás!

Hana Sahhu-arah, Ivan Truksa, Monika Lazea Nováková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..